Nákup na splátky

 

Zboží zakoupené ve firmě Šimek proficentrum je možné financovat prostřednictvím leasingu/úvěru od společnosti BNP PARIBAS PERSONAL FINANCE (která v ČR užívá obchodní značku Hello bank! by Cetelem).

 

HELLO NÁKUPY!

Nákup na splátky je snadný, zabere Vám jen pár minut:

  1. Vložte zboží do nákupního košíku.
  2. Vyplňte všechny požadované údaje pro objednávku. Způsob platby zvolte „Splátky Cetelem".
  3. Po odeslání objednávky na další obrazovce kliknete na tlačítko Podat žádost o spotřebitelský úvěr a dostanete se na stránku pro výpočet splátek. Vyberte si variantu splácení podle Vašich možností. Vpřípadě, že Vám navržené splátky vyhovují, stiskněte „Odeslat k vyřízení“.
  4. Vdalším kroku vyplňte formulář žádosti o poskytnutí úvě Všechny údaje zadáváte přímo na stránkách BNP PARIBAS PERSONAL FINANCE (která v ČR užívá obchodní značku Hello bank! by Cetelem) a jsou považovány za přísně důvěrné.
  5. Okamžitě po vyplnění a odeslání žádosti o poskytnutí úvěru se Vám zobrazí předběžné vyjádření kVaší žádosti od Hello bank!
  6. Po obdržení všech dokumentů a dokladů Vás bude Hello bank! informovat o stavu Vaší žádosti o úvěr a vpřípadě jejího konečného schválení Vás budeme informovat o termínu dopravy a předání pořízeného zboží. (Prodejce se domluví s klientem na termínu dopravy a předání zboží.)

 

Podmínky pro získání úvěru

 

Potřebné doklady dle způsobu vyzvednutí zboží:

 

OSOBNÍ ODBĚR

Nákup zboží do 80 000 Kč

Nákup zboží nad 80 000 Kč

 

ZASLÁNÍ ZBOŽÍ NA ADRESU

 

 

Pojištění schopnosti splácet

Podpisem smlouvy o poskytnutí úvěru se zavazujete tento úvěr pravidelně splácet. Může se však stát, že Vaše pravidelné příjmy ohrozí nečekaná událost a Vy se dostanete do situace, kdy nebudete moci dodržet své závazky. Pro tyto případy Vám nabízíme výhodné pojištění.

 

Výhody sjednaného pojištění:

 

Pojištění si sjednáte společně s žádostí o úvěr. Výše úhrady za pojištění bude zahrnuta v měsíční splátce úvěru.

 

Soubory pojištění

 

SOUBOR MASTER

Pojištění pro případ ztráty zaměstnání nebo hospitalizace*, pracovní neschopnosti, invalidity III. stupně a úmrtí. Úhrada za pojištění ve výši 4,99 % z měsíční splátky úvěru.

* Pojištěný je pojištěn vždy pouze na jedno z těchto rizik; rozsah pojištění se mění v průběhu trvání pojištění, a to i opakovaně dle aktuálního zaměstnaneckého statutu klienta.

 

SOUBOR MASTER PLUS

Pojištění pro případ ztráty zaměstnání nebo hospitalizace*, pracovní neschopnosti, invalidity III. stupně a úmrtí a dále Pojištění odcizení věci a Pojištění Home Assistance. Úhrada za pojištění ve výši 4,99 % z měsíční splátky úvěru + 49 Kč každý měsíc po dobu splácení úvěru.

* Pojištěný je pojištěn vždy pouze na jedno z těchto rizik; rozsah pojištění se mění v průběhu trvání pojištění, a to i opakovaně dle aktuálního zaměstnaneckého statutu klienta.

 

Poskytovatelem úvěru je banka BNP PARIBAS PERSONAL FINANCE (která v ČR užívá obchodní značku Hello bank! by Cetelem). Tento prodejce je zprostředkovatelem úvěru jako vázaný zástupce a zastupuje na základě smlouvy o spolupráci poskytovatele úvěru.  Banka ani prodejce neposkytuje spotřebiteli „radu“ podle pravidel stanovených v § 85 zákona č. 257/2016 Sb., o spotřebitelském úvěru. Touto reklamou nevzniká právní nárok na poskytnutí úvěru.

 

Vybírat můžete z těchto typů úvěrů