Bosch AKU rázový utahovák UniversalImpactDrive 18V-210, bez aku v kartónu

30 dní
vrácení zdarma

na další nákup

Kalkulačka
splátek
Vysoce výkonný rázový šroubovák vám usnadní kutilskou práci se dřevem.
Výkonný 18V rázový šroubovák na práci se dřevem s bezuhlíkovým motorem s maximálním krouticím momentem 210 Nm, který rychle dokončí práci. Toto kompaktní nářadí usnadňuje práci nad hlavou a ve stísněných prostorech díky velmi krátké hlavě a nízké hmotnosti. Má 2 nastavení rychlosti pro rychlé utahování šroubů různé délky. Je vybaven 3 integrovanými LED světly pro nasvícení pracovních prostor s nedostatečným osvětlením a je kompatibilní s akumulátory Bosch 18V POWER FOR ALL. Nářadí je vybaveno technologií Syneon, která při náročných úlohách nabízí optimální výkon a umožňuje maximální výdrž při méně intenzivní práci.
Vysoce výkonný bezuhlíkový motor s max. krouticím momentem 210 Nm a max. 3 300 ot/min.
Kompaktní design pro snadnou přenosnost a práci ve stísněných prostorech.
2 nastavení rychlosti / krouticího momentu poskytují správné množství síly pro různé šrouby.
Integrované světlo LED pro osvětlení tmavých pracovních míst.
ENERGIE PRO CELOU ALIANCI: 1 akumulátor, 10+ značek, 150+ produktů.
Výkonný 18V rázový šroubovák na práci se dřevem s bezuhlíkovým motorem s maximálním krouticím momentem 210 Nm, který rychle dokončí práci. Toto kompaktní nářadí usnadňuje práci nad hlavou a ve stísněných prostorech díky velmi krátké hlavě a nízké hmotnosti. Má 2 nastavení rychlosti pro rychlé utahování šroubů různé délky. Je vybaven 3 integrovanými LED světly pro nasvícení pracovních prostor s nedostatečným osvětlením a je kompatibilní s akumulátory Bosch 18V POWER FOR ALL. Nářadí je vybaveno technologií Syneon, která při náročných úlohách nabízí optimální výkon a umožňuje maximální výdrž při méně intenzivní práci.
Vysoce výkonný bezuhlíkový motor s max. krouticím momentem 210 Nm a max. 3 300 ot/min.
Kompaktní design pro snadnou přenosnost a práci ve stísněných prostorech.
2 nastavení rychlosti / krouticího momentu poskytují správné množství síly pro různé šrouby.
Integrované světlo LED pro osvětlení tmavých pracovních míst.
ENERGIE PRO CELOU ALIANCI: 1 akumulátor, 10+ značek, 150+ produktů.
Napětí akumulátoru;18,0 V
Doporučené baterie;>= 2,0 Ah
Volnoběžné otáčky (1. stupeň);0-2.100 ot/min
Volnoběžné otáčky (2. stupeň);0-3.300 ot/min
Stupně krouticích momentů;2
Krouticí moment, max.;210 Nm
Počet příklepů, 2. stupeň, až do;3.800 příklepů/min
Sklíčidlo;vnitřní šestihran 1/4"
Rozměry nářadí (D × Š × V);127 x 64 x 204 mm
Hmotnost bez akumulátoru;1,00 kg
Doporučené baterie;>= 2,0 Ah
Volnoběžné otáčky (1. stupeň);0-2.100 ot/min
Volnoběžné otáčky (2. stupeň);0-3.300 ot/min
Stupně krouticích momentů;2
Krouticí moment, max.;210 Nm
Počet příklepů, 2. stupeň, až do;3.800 příklepů/min
Sklíčidlo;vnitřní šestihran 1/4"
Rozměry nářadí (D × Š × V);127 x 64 x 204 mm
Hmotnost bez akumulátoru;1,00 kg
Doplňkové parametry
| Kategorie: | AKU ruční rázové utahováky |
|---|---|
| Hmotnost: | 1.75 kg |
| Použití: | Hobby |
| Napájení: | Aku |
| Napětí akumulátoru: | 18 V |
| Kapacita akumulátoru: | Libovolná |
| Akumulátor v balení: | Ne |
| Otáčky [ot/min]: | 3300 |
| Regulace otáček: | Ano |
| Kufr: | Kartonová krabice |
| Typ sklíčidla: | 1/4" vnitřní šestihran |
| Příklep: | Ano |
| Max. kroutící moment [Nm]: | 210 |
| Max. počet příklepů za min: | 3800 |
| X_Varianta: | BOSCH AKU rázový utahovák UniversalImpactDrive 18V-210 |
| Záruka v měsících: | 12 / 24 / 36 |
| Y_Oddeleni: | 2 |
| Y_priorita: | 0 |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.