Bosch AKU rázový utahovák UniversalImpactDrive 18V-350 + hlavice, bez aku v kartónu

30 dní
vrácení zdarma

na další nákup

Kalkulačka
splátek
Výkonný, kompaktní rázový utahovák pro výměnu kol a kutilství.
Při výměně kol vám Bosch UniversalImpactDrive 18V-350 usnadní život. Tento akumulátorový rázový utahovák má 3 nastavení otáček a krouticího momentu, poskytuje max. točivý moment 350 Nm a max. 3 400 rázů za minutu. Díky tomu je výkonný a všestranný při práci se zatvrzelými maticemi kol, odstraňuje staré nebo rezavé šrouby nebo snadno utahuje velké šrouby do dřeva. Tento rázový utahovák s 1/2" vnější čtyřhrannou hlavou lze vybavit řadou kompatibilních nástavců, takže je vhodný pro různé úkoly. Technologie bezuhlíkového motoru zajišťuje vyšší výkon a delší životnost nástroje. Rázový utahovák se díky své kompaktní konstrukci snadno přenáší a je ideální pro práci nad hlavou. Vestavěná elektronika Bosch Syneon chrání nářadí i akumulátor. Toto nářadí patří do systému 18V POWER FOR ALL. Jeden akumulátor lze používat s veškerým nářadím 18V POWER FOR ALL.
Všestranné použití díky max. točivému momentu 350 Nm, 3 400 úderům/minutu a nastavení 3 rychlostí / točivého momentu.
Robustní 1/2" čtyřhran pro rychlou výměnu a bezpečné upevnění příslušenství.
Vyšší výkon, odolnost a delší doba chodu díky technologii bezuhlíkového motoru.
Kompaktní design pro snadné přenášení a práci nad hlavou.
Technologie Syneon pro optimální sílu či maximální výdrž podle potřeby.
ENERGIE PRO CELOU ALIANCI: 1 akumulátor, 10+ značek, 150+ produktů.
Rozsah dodávky:
1× adaptér rázových bitů 1/2" čtyřhran na 1/4" šestihran
1× nástrčná hlavice 1/2" 17 mm
1× nástrčná hlavice 1/2" 19 mm
1× nástrčná hlavice 1/2" 21 mm
Kartonová krabice
Při výměně kol vám Bosch UniversalImpactDrive 18V-350 usnadní život. Tento akumulátorový rázový utahovák má 3 nastavení otáček a krouticího momentu, poskytuje max. točivý moment 350 Nm a max. 3 400 rázů za minutu. Díky tomu je výkonný a všestranný při práci se zatvrzelými maticemi kol, odstraňuje staré nebo rezavé šrouby nebo snadno utahuje velké šrouby do dřeva. Tento rázový utahovák s 1/2" vnější čtyřhrannou hlavou lze vybavit řadou kompatibilních nástavců, takže je vhodný pro různé úkoly. Technologie bezuhlíkového motoru zajišťuje vyšší výkon a delší životnost nástroje. Rázový utahovák se díky své kompaktní konstrukci snadno přenáší a je ideální pro práci nad hlavou. Vestavěná elektronika Bosch Syneon chrání nářadí i akumulátor. Toto nářadí patří do systému 18V POWER FOR ALL. Jeden akumulátor lze používat s veškerým nářadím 18V POWER FOR ALL.
Všestranné použití díky max. točivému momentu 350 Nm, 3 400 úderům/minutu a nastavení 3 rychlostí / točivého momentu.
Robustní 1/2" čtyřhran pro rychlou výměnu a bezpečné upevnění příslušenství.
Vyšší výkon, odolnost a delší doba chodu díky technologii bezuhlíkového motoru.
Kompaktní design pro snadné přenášení a práci nad hlavou.
Technologie Syneon pro optimální sílu či maximální výdrž podle potřeby.
ENERGIE PRO CELOU ALIANCI: 1 akumulátor, 10+ značek, 150+ produktů.
Rozsah dodávky:
1× adaptér rázových bitů 1/2" čtyřhran na 1/4" šestihran
1× nástrčná hlavice 1/2" 17 mm
1× nástrčná hlavice 1/2" 19 mm
1× nástrčná hlavice 1/2" 21 mm
Kartonová krabice
Napětí akumulátoru;18,0 V
Doporučené baterie;>= 1,5 Ah
Volnoběžné otáčky (1. stupeň);0-1.200 ot/min
Volnoběžné otáčky (2. stupeň);0-1.700 ot/min
Volnoběžné otáčky (3. stupeň);0-2.300 ot/min
Stupně krouticích momentů;3
Rozsah nastavení krouticího momentu, min. / max.;0 – 85 / 0 – 200 Nm
Krouticí moment, max.;350 Nm
Počet příklepů (1. stupeň);0-1.800 příklepů/min
Počet příklepů (2. stupeň);0-2.600 příklepů/min
Počet příklepů (3. stupeň);0-3.400 příklepů/min
Držák nástroje;čtyřhran 1/2"
Rozměry nářadí (D × Š × V);136 x 65 x 212 mm
Hmotnost bez akumulátoru;1,07 kg
Doporučené baterie;>= 1,5 Ah
Volnoběžné otáčky (1. stupeň);0-1.200 ot/min
Volnoběžné otáčky (2. stupeň);0-1.700 ot/min
Volnoběžné otáčky (3. stupeň);0-2.300 ot/min
Stupně krouticích momentů;3
Rozsah nastavení krouticího momentu, min. / max.;0 – 85 / 0 – 200 Nm
Krouticí moment, max.;350 Nm
Počet příklepů (1. stupeň);0-1.800 příklepů/min
Počet příklepů (2. stupeň);0-2.600 příklepů/min
Počet příklepů (3. stupeň);0-3.400 příklepů/min
Držák nástroje;čtyřhran 1/2"
Rozměry nářadí (D × Š × V);136 x 65 x 212 mm
Hmotnost bez akumulátoru;1,07 kg
Doplňkové parametry
| Kategorie: | AKU ruční rázové utahováky |
|---|---|
| Hmotnost: | 2.5 kg |
| Použití: | Hobby |
| Napájení: | Aku |
| Napětí akumulátoru: | 18 V |
| Kapacita akumulátoru: | Libovolná |
| Akumulátor v balení: | Ne |
| Otáčky [ot/min]: | 2300 |
| Regulace otáček: | Ano |
| Kufr: | Kartonová krabice |
| Typ sklíčidla: | 1/2" vnější čtyřhran |
| Příklep: | Ano |
| Max. kroutící moment [Nm]: | 350 |
| Max. počet příklepů za min: | 3400 |
| X_Varianta: | BOSCH AKU rázový utahovák UniversalImpactDrive 18V-350 |
| Záruka v měsících: | 12 / 24 / 36 |
| Y_Oddeleni: | 2 |
| Y_priorita: | 0 |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.