Bosch bruska úhlová GWS9-115 S Professional, v krabici

30 dní
vrácení zdarma

na další nákup

Kalkulačka
splátek
900 W pro náročné úkoly!
Špičková výkonnost při broušení a řezání díky vysokému výkonu a točivému momentu 900 W motoru.
Špičková ovladatelnost ve své třídě díky ideální velikosti rukojeti a ergonomickému designu.
Dlouhá životnost při těžším pracovním nasazení a větším objemu činnosti díky robustní konstrukci a dílům.
Různé aplikace a příslušenství díky možnosti přednastavení rychlosti.
Rozsah dodávky:
Kartonový box.
Klíč na šrouby.
Ochranný kryt.
Přídavná rukojeť.
Špičková výkonnost při broušení a řezání díky vysokému výkonu a točivému momentu 900 W motoru.
Špičková ovladatelnost ve své třídě díky ideální velikosti rukojeti a ergonomickému designu.
Dlouhá životnost při těžším pracovním nasazení a větším objemu činnosti díky robustní konstrukci a dílům.
Různé aplikace a příslušenství díky možnosti přednastavení rychlosti.
Rozsah dodávky:
Kartonový box.
Klíč na šrouby.
Ochranný kryt.
Přídavná rukojeť.
Jmenovitý příkon;900 W
Volnoběžné otáčky;2.800 – 11.000 ot/min
Výstupní výkon;450 W
Závit hřídele brusky;M14
Průměr kotouče;115 mm
Rozměry nářadí (šířka);73 mm
Rozměry nářadí (délka);280 mm
Rozměry nářadí (výška);100 mm
Hmotnost;1,9 kg
Spínač;Aretovatelný spínač
Volnoběžné otáčky;2.800 – 11.000 ot/min
Výstupní výkon;450 W
Závit hřídele brusky;M14
Průměr kotouče;115 mm
Rozměry nářadí (šířka);73 mm
Rozměry nářadí (délka);280 mm
Rozměry nářadí (výška);100 mm
Hmotnost;1,9 kg
Spínač;Aretovatelný spínač
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Elektrické úhlové brusky 115 - 125 mm |
|---|---|
| Hmotnost: | 3 kg |
| Použití: | Profi |
| Napájení: | Elektrické 230V |
| Regulace otáček: | Ano |
| Kufr: | Kartonová krabice |
| Upínací otvor [mm]: | 22.23 |
| Průměr [mm]: | 115 |
| Upínání nástroje: | M14 |
| Příkon [kW]: | 0.9 |
| Poplatek PHE [Kč]: | 1.164 |
| Y_Oddeleni: | 2 |
| Záruka v měsících: | 12 / 24 / 36 |
| Y_Video_YouTube: | NqpRl1aQNuA |
| Y_priorita: | 0 |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.