
30 dní
vrácení zdarma

na další nákup

Kalkulačka
splátek
Popis produktu nie je dostupný
Dodatočné parametre
| Kategória: | Uhlové brúsky 150 mm |
|---|---|
| Hmotnosť: | 2.82 kg |
| EAN: | 3431541150553 |
| Použití: | Profi |
| Napájení: | Elektrické 230V |
| Výkon [W]: | 900 |
| Otáčky [ot/min]: | 4000 |
| Regulace otáček: | Ano |
| Kufr: | Kartonová krabice |
| Upínací otvor [mm]: | 22.23 |
| Průměr [mm]: | 150 |
| Upínání nástroje: | M14 |
| Položka bola vypredaná… | |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať hodnotenie
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Len registrovaní používatelia môžu pridávať príspevky. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.