
30 dní
vrácení zdarma

na další nákup

Kalkulačka
splátek
Extrémně štíhlá rukojeť s úpravou Softgrip pro perfektní držení.
Sedm stupňů točivého momentu a režim pro maximální výkon zajišťují flexibilitu při používání.
Upnutí nástroje 1/4” vnitřní šestihran.
Pravý/levý chod.
Integrovaná LED-dioda s funkcí dosvitu.
S nabíjecím portem USB-C 12 W.
Ideální oblasti použití: montáž rozvaděčů, údržbářské a opravářské práce, montáž nábytku.
Rozsah dodávky:
1× USB-C kabel.
1× Slot pro bity, bit Phillips.
1× Přepravní sáček.
Sedm stupňů točivého momentu a režim pro maximální výkon zajišťují flexibilitu při používání.
Upnutí nástroje 1/4” vnitřní šestihran.
Pravý/levý chod.
Integrovaná LED-dioda s funkcí dosvitu.
S nabíjecím portem USB-C 12 W.
Ideální oblasti použití: montáž rozvaděčů, údržbářské a opravářské práce, montáž nábytku.
Rozsah dodávky:
1× USB-C kabel.
1× Slot pro bity, bit Phillips.
1× Přepravní sáček.
Napětí akumulátoru;4 V
Kapacita akumulátoru;2,5 Ah
Max. točivý moment, měkký;5 Nm
Rozměry (D x Š x V);190 x 35 x 35 mm
Hmotnost;0,307 kg
Kapacita akumulátoru;2,5 Ah
Max. točivý moment, měkký;5 Nm
Rozměry (D x Š x V);190 x 35 x 35 mm
Hmotnost;0,307 kg
Doplňkové parametry
| Kategorie: | AKU ruční vrtačky a šroubováky |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.4 kg |
| Použití: | Profi |
| Druh/typ: | Kapesní |
| Napájení: | Aku |
| Napětí akumulátoru: | 4.0 V |
| Kapacita akumulátoru: | 2.5 Ah |
| Akumulátor v balení: | Ano |
| Regulace otáček: | Ne |
| Typ sklíčidla: | 1/4" vnitřní šestihran |
| Příklep: | Ne |
| Max. kroutící moment [Nm]: | 5 |
| Y_Video_YouTube: | RKuvEC8-hy4 |
| Y_priorita: | 5391 |
| Y_Oddeleni: | 2 |
| Lokace: | u28-12-C |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.