Hettich miska Selekta TX 32, 52 x 9 mm, k přišroubování, niklováno

30 dní
vrácení zdarma

na další nákup

Kalkulačka
splátek
Jednokloubový miskový závěs s klipovou rychlomontáží a viditelným čepem.
Provedení misky;TX 32/52x9
Průměr misky;35 mm
Hloubka misky;13 mm
Typ montáže;k přišroubování
Povrchová úprava;niklováno
Vrtací obraz;52 x 9 mm
Průměr misky;35 mm
Hloubka misky;13 mm
Typ montáže;k přišroubování
Povrchová úprava;niklováno
Vrtací obraz;52 x 9 mm
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Speciální závěsy |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.1 kg |
| Průměr misky: | 35mm |
| Typ montáže: | k přišroubování |
| Vrtací obraz: | 52 x 9 mm |
| Y_min balení dodavatel: | 50 |
| Y_priorita: | 629 |
| Lokace: | u31-21-B |
| Y_Oddeleni: | 3 |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.