Hettich quadro 25 450mm eb20 na čep silent system částečný výsuv

30 dní
vrácení zdarma

na další nákup

Kalkulačka
splátek
- Silent System: - integrované tlumení zajistí měkké a tiché dovírání zásuvky
- Jednoduchá montáž nasunutím a nastavení výšky bez použití nářadí
- Nosnost dle EN 15338, třída 3
- Ocel pozinkovaná, vhodná do vlhkých prostor
Materiál: OcelPovrchová úprava: pozinkovanýBarva:
Zařazení v katalogu HettichSortiment > Výsuvy > Výsuvy Quadro > Montáž na čep > Montáž na bok korpusu > Quadro 25 se Silent System, tloušťka boku až 16 mm
Barva;;
Materiál;ocel;
Povrchová úprava;pozinkovaná;
Materiál;ocel;
Povrchová úprava;pozinkovaná;
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Výsuvy Quadro montáž na čep |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.937 kg |
| Druh výsuvu: | Částečný výsuv |
| Komfortní funkce: | Silent System |
| Jmenovitá délka zásuvky NL: | 450mm |
| Min. hloubka korpusu KT: | 463mm |
| Nosnost [kg]: | 25kg |
| Tloušťka boku zásuvky: | EB 20 (tl. boků zásuvky ≤ 16 mm) |
| Typ montáže: | montáž nasazením na čepy |
| Typ výsuvu: | Skrytý výsuv |
| X_Varianta: | Hettich quadro 25 450mm eb20 na čep silent system částečný výsuv P+L |
| Y_priorita: | 6 |
| Y_min balení dodavatel: | 1 |
| Y_Oddeleni: | 3 |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.