Hettich Quadro V6 BM s tlumením Silent System, EB 20, 350 mm, L+P

30 dní
vrácení zdarma

na další nákup

Kalkulačka
splátek
Montáž nasunutím se spojkami a seřízením výšky bez použití nářadí.
Integrované tlumení Silent System.
Pro tloušťku boků zásuvky až 16 mm.
Nosnost dle EN 15338, třída 3.
Ocel pozinkovaná.
Upozornění: při použití spojky a adaptéru pro výsuvné police se délka výsuvné police zmenší o 12 mm (NL - 12 mm).
Integrované tlumení Silent System.
Pro tloušťku boků zásuvky až 16 mm.
Nosnost dle EN 15338, třída 3.
Ocel pozinkovaná.
Upozornění: při použití spojky a adaptéru pro výsuvné police se délka výsuvné police zmenší o 12 mm (NL - 12 mm).
Jmenovitá délka;350 mm
Provedení;levá a pravá
Typ výsuvu;Skrytý výsuv
Druh výsuvu;Plnovýsuv, Montáž na dno
Komfortní funkce;Silent System
Minimální hloubka korpusu KT;363 mm
Typ montáže;montáž nasunutím
Vestavná šířka (tloušťka boku zásuvky);EB 20 (tl. boků zásuvky ≤ 16 mm)
Provedení;levá a pravá
Typ výsuvu;Skrytý výsuv
Druh výsuvu;Plnovýsuv, Montáž na dno
Komfortní funkce;Silent System
Minimální hloubka korpusu KT;363 mm
Typ montáže;montáž nasunutím
Vestavná šířka (tloušťka boku zásuvky);EB 20 (tl. boků zásuvky ≤ 16 mm)
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Výsuvy Quadro montáž nasunutím |
|---|---|
| Hmotnost: | 1.334 kg |
| Druh výsuvu: | Plnovýsuv |
| Komfortní funkce: | Silent System |
| Jmenovitá délka zásuvky NL: | 350mm |
| Min. hloubka korpusu KT: | 363mm |
| Tloušťka boku zásuvky: | EB 20 (tl. boků zásuvky ≤ 16 mm) |
| Typ montáže: | montáž nasunutím |
| Typ výsuvu: | Skrytý výsuv |
| X_Varianta: | Hettich quadro V6 BM silent system plnovýsuv |
| Y_priorita: | 0 |
| Y_min balení dodavatel: | 1 |
| Y_Oddeleni: | 3 |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.