Hettich Quadro V6 Push to open, 300 mm, EB 12,5 (tl. boků korpusu 16 mm), vosnost 25 kg, L+P

30 dní
vrácení zdarma

na další nákup

Kalkulačka
splátek
S integrovaným systémem otvírání Push to open.
Nosnost dle EN 15338 úroveň 3.
Montáž nasunutím.
Ocel pozinkovaný.
Nosnost dle EN 15338 úroveň 3.
Montáž nasunutím.
Ocel pozinkovaný.
Nosnost;25 kg
Vestavná šířka EB;12,5
Rozteč otvorů b1;160 mm
Vestavná šířka (tloušťka boku korpusu);EB 12,5 (tl. boků korpusu 16 mm)
Jmenovitá délka;300 mm
Třída nosnosti;30 kg
Materiál;ocel
Pro bok korpusu tl. KD;16 mm
Vestavná šířka EB;12,5
Rozteč otvorů b1;160 mm
Vestavná šířka (tloušťka boku korpusu);EB 12,5 (tl. boků korpusu 16 mm)
Jmenovitá délka;300 mm
Třída nosnosti;30 kg
Materiál;ocel
Pro bok korpusu tl. KD;16 mm
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Výsuvy Quadro montáž nasunutím |
|---|---|
| Hmotnost: | 2.5 kg |
| Druh výsuvu: | Plnovýsuv |
| Komfortní funkce: | Push to open |
| Jmenovitá délka zásuvky NL: | 300mm |
| Nosnost [kg]: | 25kg |
| Typ výsuvu: | Skrytý výsuv |
| Y_min balení dodavatel: | 1 |
| Y_Oddeleni: | 3 |
| Y_priorita: | 0 |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.