Hettich Quadro V6 Push to open, 350 mm, EB 10,5, nosnost 30 kg, L+P

30 dní
vrácení zdarma

na další nákup

Kalkulačka
splátek
Plnovýsuv s integrovaným systémem otvírání Push to open.
Nosnost dle EN 15338 úroveň 3.
Montáž nasunutím.
ocel pozinkovaný.
Nosnost dle EN 15338 úroveň 3.
Montáž nasunutím.
ocel pozinkovaný.
Nosnost;30 kg
Vestavná šířka EB;10,5
Rozteč otvorů b1;160 mm
Vestavná šířka / tloušťka boku korpusu;EB 10,5 (tl. boků korpusu 18 mm)
Jmenovitá délka;350 mm
Typ výsuvu;Skrytý výsuv
Druh výsuvu;Plnovýsuv
Komfortní funkce;Push to open
Materiál;ocel
Pro bok korpusu tl. KD;18 mm
Vestavná šířka EB;10,5
Rozteč otvorů b1;160 mm
Vestavná šířka / tloušťka boku korpusu;EB 10,5 (tl. boků korpusu 18 mm)
Jmenovitá délka;350 mm
Typ výsuvu;Skrytý výsuv
Druh výsuvu;Plnovýsuv
Komfortní funkce;Push to open
Materiál;ocel
Pro bok korpusu tl. KD;18 mm
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Výsuvy Quadro montáž nasunutím |
|---|---|
| Hmotnost: | 1.5 kg |
| Druh výsuvu: | Plnovýsuv |
| Komfortní funkce: | Push to open |
| Jmenovitá délka zásuvky NL: | 350mm |
| Nosnost [kg]: | 30kg |
| Typ výsuvu: | Skrytý výsuv |
| Y_min balení dodavatel: | 1 |
| Y_Oddeleni: | 3 |
| Y_priorita: | 11 |
Hodnocení produktu
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
1 hodnocení
5
4
3
2
1
Zanechte hodnocení
Výpis hodnocení
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.