Hettich Upevňovací šroub pro Sensys 8646i / 8646 / 8676 pro otvor ø 3,6 x 8 mm

30 dní
vrácení zdarma

na další nákup

Kalkulačka
splátek
Samořezný zápustný šroub
Pro použití se závěsy pro šroubování v kombinaci s tvrdými materiály dveří, jako jsou například pevné desky nebo desky z pevných jader
Není vhodný pro použití v materiálech na bázi dřeva
Poniklovaná ocel
Pro použití se závěsy pro šroubování v kombinaci s tvrdými materiály dveří, jako jsou například pevné desky nebo desky z pevných jader
Není vhodný pro použití v materiálech na bázi dřeva
Poniklovaná ocel
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Příslušenství k závěsům |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.015 kg |
| Typ naložení: | naložený |
| Vrtací obraz: | TB 45 x 9,5 mm |
| Min. tloušťka dveří: | 10mm |
| Max. tloušťka dveří: | 16mm |
| Y_příplatek: | 123080 |
| Y_priorita: | 30 |
| Y_min balení dodavatel: | 100 |
| Y_Oddeleni: | 3 |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.