Vítáme vás na novém eshopu Simek.eu. Přinášíme nový design i mnoho nových funkcí. Podrobnosti zde

Nově nabízíme truhlářské přípravky KREG

Nová značka KREG, v nabídce e-shopu nyní další novinky.

logo-kreg-opt

Americká společnost Kreg je jedním z předních výrobců v oblasti profesionálního nářadí pro obrábění dřeva.
V její nabídce najdete frézovací stolky a příslušenství, systémy pracovních stolů, svěrky a upínače, vrtací přípravky a šablony, vodicí lišty, měřidla a mnoho dalšího.
Nejznámější jsou však neuvěřitelně šikovné svrtávací přípravky na skryté šroubové spoje.

Kreg je společnost, která vytváří řešení, jež dávají truhlářům a domácím kutilům jistotu při vytváření vlastních projektů tím, že je činí přístupnými a zábavnými.

Díky svým přípravkům a řadě dalších produktů společnost Kreg dává lidem možnost, aby si vyzkoušeli výhody spojení hlavy, srdce a rukou, protože právě tímto spojením vznikly a staly se oblíbeným její produkty po celém světě.


Na Simek.eu je najdete zde: truhlářské přípravky KREG.

Sortiment značky KREG jsem aktuálně rozšířili o novinky:
Kromě světově nejširší nabídky přípravků na tzv. Pocket spoj v sortimentu KREG najdete také šablony pro přesné řezání pomocí okružních pil, frézovací stolky, nebo komponenty pro jejich stavbu svépomocí, nabízí také vodící lišty, měřidla a širokou nabídku vrtacích a montážních přípravků pro každého kutila nebo profesionála do dílny i na montáž, to vše nyní v nabídce na eshopu Simek.eu.

Historie společnosti Kreg se začala psát v roce 1989 vynálezem Craigem Sommerfeldem, který navrhl a sestrojil pohodlný a snadno použitelný systém "Jig KREG" pro skryté šroubové spoje dřeva. Výrobek si rychle získal oblibu a společnost Kreg se postupně stala lídrem v oblasti výrobků pro vrtání skrytých otvorů. Společnost Kreg založil Craig Sommerfeld, sídlí v Huxley ve státě Iowa v USA.

Z nově zařazených produktů vybíráme:

.
.
.