Makita CL108FDZ Aku-vysavač Li-ion 10,8V CXT, bez aku Z

30 dní
vrácení zdarma

na další nákup

Kalkulačka
splátek
Praktický aku vysavač pro nové akumulátory Li-ion 12V CXT.
Možnost regulace síly sání ve třech stupních.
Až 50 minut práce na jedno nabití akumulátoru BL1041B.
Vysávání bez použití sáčků.
Objem nádoby 600 ml.
Vyšší výkon stroje - až 30 W.
LED osvětlení pracovní plochy.
Dodávka bez akumulátoru a nabíječky!
Rozsah dodávky:
Podlahová hubice (123488-8).
Úzká hubice (451243-1).
Plastová trubka (451244-9).
Držák trysky (451245-7).
Možnost regulace síly sání ve třech stupních.
Až 50 minut práce na jedno nabití akumulátoru BL1041B.
Vysávání bez použití sáčků.
Objem nádoby 600 ml.
Vyšší výkon stroje - až 30 W.
LED osvětlení pracovní plochy.
Dodávka bez akumulátoru a nabíječky!
Rozsah dodávky:
Podlahová hubice (123488-8).
Úzká hubice (451243-1).
Plastová trubka (451244-9).
Držák trysky (451245-7).
Max. průtok vzduchu; 78 m3/h
Doba použití/akumulátor; až 50 min s BL1041B
Akumulátor ; Li-ion 12 V CXT
Hmotnost ; 1 kg
Rozměry (D x Š x V) ; 956 x 110 x 150 mm
Doba použití/akumulátor; až 50 min s BL1041B
Akumulátor ; Li-ion 12 V CXT
Hmotnost ; 1 kg
Rozměry (D x Š x V) ; 956 x 110 x 150 mm
Doplňkové parametry
| Kategorie: | AKU dílenské a robotické vysavače |
|---|---|
| Hmotnost: | 1.5 kg |
| Použití: | Hobby |
| Napájení: | Aku |
| Napětí akumulátoru: | 10,8 V |
| Kapacita akumulátoru: | Libovolná |
| Akumulátor v balení: | Ne |
| Výkon [W]: | 54 |
| Oklep filtru: | Bez oklepu |
| Objem odpadní nádoby [l]: | 0.66 |
| Vzduchový výkon [l/min]: | 1300 |
| X_Varianta: | Makita CL108FD Aku-vysavač Li-ion 10,8V CXT |
| Y_Video_YouTube: | XMh-ZAUt9Nw |
| Záruka v měsících: | 12 / 24 / 36 |
| Y_Keywords: | aku,domácnost,doplněk,makita,novinka,stavba,vysavač,vysávání |
| Poplatek PHE [Kč]: | 3.05 |
| Y_priorita: | 0 |
| Y_Oddeleni: | 2 |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.