Makita DHP485RFJ Aku bezuhlíkový příklepový šroubovák Li-ion 18V/3,0 Ah,systainer

30 dní
vrácení zdarma

na další nákup

Kalkulačka
splátek
Uživatelské výhody:
Příklepový šroubovák s bezuhlíkovým motorem umožňujícím delší práci na jedno nabití akumulátoru.
Během práce má bezuhlíkový motor výrazně nižší teplotu a stroj je tam možné použít i při náročných aplikacích.
Technologie XPT umožňující použití v prostředí se zvýšenou prašností nebo vlhkostí.
Kompaktní stroj s nízkou hmotností.
Dvourychlostní celokovová převodovka.
Velký elektronický vypínač pro pohodlnou práci.
LED osvětlení pracovní plochy.
Ergonomicky tvarovaná pogumovaná rukojeť.
V systaineru se dvěma akumulátory a nabíječkou.
Příslušenství:
Systainer Makpac (821550-0).
Vložka systaineru (837916-4).
2 ks akumulátoru BL1830B (197599-5).
Rychlonabíječka DC18RC (195584-2).
Háček (346317-0).
Šroub M4x12 (251314-2).
Příslušenství:
Otáčky naprázdno na 1. převod ; 0 - 500 min-1
Otáčky naprázdno na 2. převod ; 0 - 1.900 min-1
Počet úderů naprázdno na 1. převod ; 0 - 7.500 min-1
Počet úderů naprázdno na 2. převod ; 0- 28.500 min-1
Rozsah upínání sklíčidla ; 1,5 - 13 mm
Vrtací výkon (ocel|kámen|dřevo O) ; 13 / 13 / 38 mm
Utahovací moment (tvrdý/měkký) ; 50 / 25 Nm
Akumulátor ; Li-ion 18 V / 3,0 Ah
Hmotnost ; 1,8 kg
Rozměry (DxŠxV) ; 182 x 79 x 255 mm
Otáčky naprázdno na 2. převod ; 0 - 1.900 min-1
Počet úderů naprázdno na 1. převod ; 0 - 7.500 min-1
Počet úderů naprázdno na 2. převod ; 0- 28.500 min-1
Rozsah upínání sklíčidla ; 1,5 - 13 mm
Vrtací výkon (ocel|kámen|dřevo O) ; 13 / 13 / 38 mm
Utahovací moment (tvrdý/měkký) ; 50 / 25 Nm
Akumulátor ; Li-ion 18 V / 3,0 Ah
Hmotnost ; 1,8 kg
Rozměry (DxŠxV) ; 182 x 79 x 255 mm
Doplňkové parametry
| Kategorie: | AKU ruční příklepové vrtačky a šroubováky |
|---|---|
| Hmotnost: | 5.1 kg |
| Použití: | Profi |
| Napájení: | Aku |
| Napětí akumulátoru: | 18 V |
| Kapacita akumulátoru: | 3,0 Ah |
| Akumulátor v balení: | Ano |
| Regulace otáček: | Ano |
| Kufr: | MAKPAC |
| Příklep: | Ano |
| Max. průměr sklíčidla [mm]: | 13 |
| Max. kroutící moment [Nm]: | 50 |
| Max. počet příklepů za min: | 28500 |
| X_Varianta: | Makita DHP485 Aku bezuhlíkový příklepový šroubovák Li-ion 18V |
| Záruka v měsících: | 12 / 24 / 36 |
| Y_Keywords: | bezúhlíkový,elektronářadí,makita,novinka,příklepový,šroubovák |
| Poplatek PHE [Kč]: | 8.4 |
| Y_priorita: | 65535 |
| Y_Oddeleni: | 2 |
| Lokace: | u05-05-C |
Hodnocení produktu
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
1 hodnocení
5
4
3
2
1
Zanechte hodnocení
Výpis hodnocení
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.