
30 dní
vrácení zdarma

na další nákup

Kalkulačka
splátek
Makita hoblík 82 mm KP0800
Kompaktní design stroje s ergonomicky tvarovanou pogumovanou rukojetí pro pohodlnou a bezpečnou práci.
Plynulé nastavení hloubky s klik-zarážkou po 0,1 mm.
Maximální hloubka 2,5 mm.
Hřídel s velmi odolného hliníkového odlitku.
Parametry:
šířka hoblování: 82 mm,
hloubka hoblování až: 2,5 mm,
hloubka polodrážkování: 9 mm,
otáčky naprázdno: 17000/min,
výkon: 620 W,
celková délka: 285 mm,
hmotnost: 2,6 kg.
Příslušenství dodávané s hoblíkem:
nástrčkový klíč SW 9 (782209-3),
šablona (123062-2),
2 ks otočného nože (D-07945) - namontované na stroji,
přítlačná deska (A-86175) - namontované na stroji.
Parametry:
Příslušenství dodávané s hoblíkem:
Hmotnost ; 2.6 kg
Příkon; 620 W
Hloubka úběru ; 2.5 mm
Šířka hoblování ; 82 mm
Hloubka drážky ; 0 - 9 mm
Napájení ;elektrické
Odsávání prachu; ano
Napětí ; 230 V
Délka ; 285 mm
Výška ;158 mm
Šířka ; 158 mm
Otáčky naprázdno; 17000 ot/min
Příkon; 620 W
Hloubka úběru ; 2.5 mm
Šířka hoblování ; 82 mm
Hloubka drážky ; 0 - 9 mm
Napájení ;elektrické
Odsávání prachu; ano
Napětí ; 230 V
Délka ; 285 mm
Výška ;158 mm
Šířka ; 158 mm
Otáčky naprázdno; 17000 ot/min
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Ruční elektrické hoblíky na dřevo |
|---|---|
| Hmotnost: | 3.4 kg |
| Použití: | Intenzivní |
| Napájení: | Elektrické 230V |
| Výkon [W]: | 620 |
| Odsávání prachu: | ANO zprava |
| Šířka hoblování [mm]: | 82 |
| Hloubka úběru [mm]: | 2.5 |
| X_Varianta: | Makita elektrický hoblík KP08 |
| Záruka v měsících: | 12 / 24 / 36 |
| Y_Keywords: | 82mm,elektrický,elektronářadí,elektronický,hoblík,hoblování,KP0800,nářadí,ruční |
| Poplatek PHE [Kč]: | 5.04 |
| Y_priorita: | 14894 |
| Y_Oddeleni: | 2 |
| Lokace: | u05-07-A/u29-15-C |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.