Makita lišta DOUBLE GUARD 40cm 1,1mm 3/8" 56 článků

30 dní
vrácení zdarma

na další nákup

Kalkulačka
splátek
Originální příslušenství k vybraným modelům řetězových pil značky Makita.
Délka lišty;40 cm
Počet článů;56
Rozteč;3/8"
Síla vodícího prvku;1,1 mm
Počet článů;56
Rozteč;3/8"
Síla vodícího prvku;1,1 mm
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Příslušenství pro motorové pily |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.405 kg |
| Záruka v měsících: | 12 / 24 |
| Y_Keywords: | 40cm,dřevo,lišta,makita,novinka,příslušenství,řezání,zahrada |
| X_Varianta: | Makita řetězová lišta 40 cm |
| Y_priorita: | 10081 |
| Y_Oddeleni: | 2 |
| Lokace: | u04-08-B |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.