
30 dní
vrácení zdarma

na další nákup

Kalkulačka
splátek
Velká V-drážka pro snadné zkosení.
Jemné finišování díky vysokým otáčkám stroje.
Možnost použití hoblovacích nožů T.C.T.
Možné použití a HSS nožem pro řezání měkkého dřeva.
Rozsah dodávky:
Paralelní doraz (165581-2).
Listová měrka (456751-7).
Sada nožů - nainstalovaná (D-07945).
Nástrčkový klíč SW 9 (173217-7).
Jemné finišování díky vysokým otáčkám stroje.
Možnost použití hoblovacích nožů T.C.T.
Možné použití a HSS nožem pro řezání měkkého dřeva.
Rozsah dodávky:
Paralelní doraz (165581-2).
Listová měrka (456751-7).
Sada nožů - nainstalovaná (D-07945).
Nástrčkový klíč SW 9 (173217-7).
Příkon;500 W
Otáčky naprázdno;16.000 min-1
Šířka hoblování;82 mm
Hloubka hoblování;1 mm
Plátování;9 mm
Hmotnost;2,7 kg
Rozměry (DxŠxV);285 x 157 x 160 mm
Otáčky naprázdno;16.000 min-1
Šířka hoblování;82 mm
Hloubka hoblování;1 mm
Plátování;9 mm
Hmotnost;2,7 kg
Rozměry (DxŠxV);285 x 157 x 160 mm
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Ruční elektrické hoblíky na dřevo |
|---|---|
| Hmotnost: | 3.25 kg |
| Použití: | Občasné |
| Napájení: | Elektrické 230V |
| Výkon [W]: | 500 |
| Odsávání prachu: | ANO zprava |
| Šířka hoblování [mm]: | 82 |
| Hloubka úběru [mm]: | 2 |
| Záruka v měsících: | 12 / 24 / 36 |
| Y_Oddeleni: | 2 |
| X_Varianta: | Makita MT série hoblík 82mm, 500W |
| Y_priorita: | 0 |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.