Makita M8600B bourací kladivo MT 900 W, šestihran 17 mm

30 dní
vrácení zdarma

na další nákup

Kalkulačka
splátek
Silné sekací kladivo.
Upínání nástroje šestihran 17mm.
Kompaktní tvar, nízká hmotnost.
Protiskluzová pogumovaná rukojeť.
Rozsah dodávky:
Transportní kufr (821658-0).
Sekáč špičatý (A-80450).
Upínání nástroje šestihran 17mm.
Kompaktní tvar, nízká hmotnost.
Protiskluzová pogumovaná rukojeť.
Rozsah dodávky:
Transportní kufr (821658-0).
Sekáč špičatý (A-80450).
Upnutí / velikost vrtáku;šestihran 17 mm
Příkon;900 W
Počet úderů naprázdno;0 - 2.900 min-1
Síla jednotlivého úderu;7,2 J
Hmotnost;5,4 kg
Rozměry (DxŠxV);405 x 99 x 232 mm
Příkon;900 W
Počet úderů naprázdno;0 - 2.900 min-1
Síla jednotlivého úderu;7,2 J
Hmotnost;5,4 kg
Rozměry (DxŠxV);405 x 99 x 232 mm
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Stavební sekací a bourací SDS kladiva |
|---|---|
| Hmotnost: | 6 kg |
| Použití: | Hobby |
| Napájení: | Elektrické 230V |
| Výkon [W]: | 900 |
| Typ sklíčidla: | HEX 17mm |
| Max. počet příklepů za min: | 2900 |
| Síla jednotlivého úderu [J]: | 7.2 |
| Záruka v měsících: | 12 / 24 / 36 |
| X_Varianta: | Makita série MT Bourací kladivo MT 900W, šestihran 17mm |
| Y_Oddeleni: | 2 |
| Y_priorita: | 0 |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.