Proma SPB-750V/230 - Soustruh na kov
Neohodnoceno Podrobnosti hodnocení
Značka: Proma
Dostupnost Na objednávku, do 2-4 prac. dnů
Můžeme doručit do:
Možnosti doručení
Kód: 76326
Značka: Proma
203256|||Hlavní obrázek Proma SPB-750V/230 - Soustruh na kov
ŠIMEK cena
30 dní vrácení zdarma
30 dní
vrácení zdarma
Cashback na další nákup pro registrované
Kalkulačka splátek
Kalkulačka
splátek
Základní příslušenství:
  • 3 čel. univerzální sklíčidlo pr. 125 mm
  • 2 x pevný hrot
  • sada ozubených kol
  • sada klíčů
  • klínový řemen
Příkon; 750 W
Točná délka; 750 mm
Napětí; 230 V
Točný Ø nad ložem; 250 mm
Točný Ø nad suportem; 150 mm
Průměr uni.sklíčidla ;150 mm
Průchod vřetene ;26 mm
Kužel vřetene ;Mk IV
Kužel pinoly ;Mk II
Posuv pinoly ;68 mm
Rozsah otáček ;125 - 2000 min.ֿ¹
Počet stupňů otáček; 2
Převodovka pro otáčky; Ne
Plynulá regulace otáček; Ano
Závity metrické - rozsah; 0,4 - 3,5 mm
Závity metrické - počet stupňů; 18
Závity palcové - rozsah ;8 - 56 záv./1"
Závity palcové - počet stupňů; 21
Automatický posuv podélný - rozsah; 0,07 - 0,2 mm/ot.
Automatický posuv podélný - počet stupňů; 4
Vzdálenost od nož.hlavy do osy soustr. ;15 mm
Max.posuv nož.suportu ;65 mm
Max.posuv příč.suportu ;115 mm
Max.posuv podél.suportu ;750 mm
Jeden dílek noniusu - příčný posuv; 0,02 mm
Jeden dílek noniusu - posuv nožového suportu; 0,05 mm
Jeden dílek noniusu - pinola koníku ;0,05 mm
Stavitelná vůle vřetene (kužel ložiska) ;Ano
Seříditelný příčný posuv ;Ano
Převody v olejové lázni ;Ano
Rozměry (d x š x v) ;1 300 x 510 x 480 mm
Balení - rozměr bedny (d x š x v); 1 360 x 560 x 560 mm