
30 dní
vrácení zdarma

na další nákup

Kalkulačka
splátek
Doporučené skladování v dobře uzavřených originálních baleních při teplotě max. 22°C min. 6 měsíců. Skladování při vyšší teplotě se zkracuje skladovací čas až na 3 měsíce!
Jednosložkové D4 lepidlo RAKOL GXL je PVAc lepidlo s vynikající vodoodolností.
Jednosložkový,
Rychle vytvrzující,
Krátký lisovací čas,
Dobré spojení u těžko lepitelných dřevin,
Žádné zabarvení lepené spáry při lepení ve vysokofrekvenčním nebo teplém lise,
Zlepšení tepelné odolnosti a vodoodolnosti při lisování za vyšší teploty ( např. 70 °C).
Použití:
Použití pro výrobu eurooken, dveří a dalších produktů ze dřeva s požadavkem na vyšší voděodolnost.
V případě použití lepidla pro prvky v exteriéru je nutné použít velmi důkladnou povětrnostní ochranu.
Plné znění zkrácených H-vět:
H225 Vysoce hořlavá kapalina a páry.
H319 Způsobuje vážné podráždění očí.
H336 Může způsobit ospalost nebo závratě.
Látka nebo směs nejsou nebezpečné podle nařízení (ES) č. 1272/2008 (CLP)
Jednosložkové D4 lepidlo RAKOL GXL je PVAc lepidlo s vynikající vodoodolností.
Jednosložkový,
Rychle vytvrzující,
Krátký lisovací čas,
Dobré spojení u těžko lepitelných dřevin,
Žádné zabarvení lepené spáry při lepení ve vysokofrekvenčním nebo teplém lise,
Zlepšení tepelné odolnosti a vodoodolnosti při lisování za vyšší teploty ( např. 70 °C).
Použití:
Použití pro výrobu eurooken, dveří a dalších produktů ze dřeva s požadavkem na vyšší voděodolnost.
V případě použití lepidla pro prvky v exteriéru je nutné použít velmi důkladnou povětrnostní ochranu.
Plné znění zkrácených H-vět:
H225 Vysoce hořlavá kapalina a páry.
H319 Způsobuje vážné podráždění očí.
H336 Může způsobit ospalost nebo závratě.
Látka nebo směs nejsou nebezpečné podle nařízení (ES) č. 1272/2008 (CLP)
Použití pro lepení ; eurohranolů, spárovky, montážního
Balení ; 0,5 kg
Typ ; D4
Lepidlo ; jednosložkové
Balení ; 0,5 kg
Typ ; D4
Lepidlo ; jednosložkové
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Disperzní lepidla na dřevo |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.75 kg |
| Druh/typ: | třída D4 |
| Velikost balení: | 0,5kg |
| X_Velikost_bal: | Rakoll Disperzní lepidlo GXL 4 |
| Y_Keywords: | 0,5kg,disperzní,gxl 4,jednosložkové,lepidlo,rakoll,vodovzdorné |
| Y_priorita: | 1572 |
| Y_Oddeleni: | 5 |
| Lokace: | u26-19-D |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.