Herkules sada kování na posuvné dveře 60 kg/240cm - jedny dveře

30 dní
vrácení zdarma

na další nákup

Kalkulačka
splátek
Sada kování Herkules pro posuvné interiérové dveře o hmotnosti do 60 kg s kolejnicí délky 240 cm
Není vhodné do exteriéru.
POZOR: pro montáž na stěnu je potřeba přiobjednat úhelníky pro boční montáž, případně krycí profil
Jednoduchá montáž bez potřeby speciálního nářadí.
Pro dveře z materiálu tloušťky od 16 do 45 mm.
Možnost doplnění SILENT STOP samozavírač s tlumením pro tiché dovírání dveří.
Sada obsahuje:
1x kolejnici, profil 33x33mm (vnější rozměr)
2x vozíky,
1x doraz,
1x brzdu,
1x dolní vedení,
montážní materiál.
Není vhodné do exteriéru.
POZOR: pro montáž na stěnu je potřeba přiobjednat úhelníky pro boční montáž, případně krycí profil
Sada obsahuje:
Rozměr ; 240 cm
Nosnost ; 60 kg
Nosnost ; 60 kg
Dodatočné parametre
| Kategória: | Posuvné dvere |
|---|---|
| Hmotnosť: | 2.7 kg |
| Použití: | Sada na 1 křídlo s lištou |
| Druh/typ: | Dřevěné dveře |
| Délka lišty [mm]: | 2400 |
| Rozsah tloušťky [mm]: | 16 - 45 |
| Nosnost [kg]: | 60 |
| Y_Video_YouTube: | QyNrcK_pTFc |
| Y_Keywords: | 240cm,60kg,dveře,herkules,kování,montáž,posuvné,sada |
| X_Varianta: | Herkules sada kování na posuvné dveře 60 kg jedny dveře |
| Y_priorita: | 37024 |
| Y_Oddeleni: | 3 |
| Y_min balení dodavatel: | 6 |
| Lokace: | u21-07-A |
Hodnotenie tovaru
Priemerné hodnotenie produktu je 5,0 z 5 hviezdičiek.
1 hodnotenie
5
4
3
2
1
Zanechajte hodnotenie
Výpis hodnotení
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Len registrovaní používatelia môžu pridávať príspevky. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.