Hettich Intermat 9973, Základna závěsu -3,5 mm, TH 42, k přišroubování

30 dní
vrácení zdarma

na další nákup

Kalkulačka
splátek
Hettich intermat 9973, Základna závěsu -3,5 mm, TH 42, k přišroubování
Vlastnosti a parametry intermatu:
Závěs s klipovou technikou bez zavírací pružiny.
Například pro použití Push to open.
Kvalita v souladu s EN 15570, úroveň 3.
Závěs vložený
Pro tloušťku dveří 15 - 25 mm.
Průměr misky 35 mm.
Hloubka misky 11,6 mm.
Integrované seřízení naložení + 2 mm, - 2 mm.
Integrované seřízení hloubky + 2,5 mm, - 1,5 mm.
Seřízení výšky montážní podložkou.
Materiál ramínka závěsu: ocel niklovaná.
Materiál misky závěsu: ocel niklovaná.
Rozsah dodávky:
Jedná se o samotnou základnu závěsu (tělo).
Montážní podložka, krytka misky a ramínka ani šroubky nejsou součástí dodávky. Nutno dokoupit - viz záložka vhodné příslušenství.
Vlastnosti a parametry intermatu:
Rozsah dodávky:
Jedná se o samotnou základnu závěsu (tělo).
Montážní podložka, krytka misky a ramínka ani šroubky nejsou součástí dodávky. Nutno dokoupit - viz záložka vhodné příslušenství.
Provedení misky ; TH 42
Úhel otevření (°) ; 110
Průměr misky ; 35
Typ montáže ; k přišroubování
Typ naložení ; vložený
Základna závěsu ; -3,5
Tloušťka dveří (min.) ; 15
Max. tloušťka dveří v mm ; 25
Integrované seřízení naložení ; +1 mm / -2.5 mm
Integrované seřízení hloubky ; +2 mm / -2 mm
Miska / ramínko závěsu ; Stahl vernickelt / Stahl vernickelt
Rychlomontáž na dveře ; Ne
Rychlomontáž na korpus ; Ano
Pružina ; Ne
Úhel otevření (°) ; 110
Průměr misky ; 35
Typ montáže ; k přišroubování
Typ naložení ; vložený
Základna závěsu ; -3,5
Tloušťka dveří (min.) ; 15
Max. tloušťka dveří v mm ; 25
Integrované seřízení naložení ; +1 mm / -2.5 mm
Integrované seřízení hloubky ; +2 mm / -2 mm
Miska / ramínko závěsu ; Stahl vernickelt / Stahl vernickelt
Rychlomontáž na dveře ; Ne
Rychlomontáž na korpus ; Ano
Pružina ; Ne
Dodatočné parametre
| Kategória: | Vložené bez zatváracej pružiny |
|---|---|
| Hmotnosť: | 0.074 kg |
| Konstrukce: | 90° konstrukce |
| Průměr misky: | 35mm |
| Komfortní funkce: | bez zavírací pružiny |
| Pružina: | ne |
| Typ montáže: | k přišroubování |
| Typ naložení: | vložená |
| Úhel otevření: | 110° |
| Vrtací obraz: | TH 52 x 5,5 mm |
| Báze: | -3.5mm |
| Integrované seřízení hloubky: | +2.5 mm / -1.5 mm |
| Integrované seřízení naložení: | +2 mm / -2 mm |
| Min. tloušťka dveří: | 15mm |
| Max. tloušťka dveří: | 25mm |
| Průměr upevňovacích otvorů: | Označení otvorů |
| Rychlomontáž na korpus: | ano |
| Y_Video_YouTube: | C2njYsVZX0E |
| Y_Keywords: | hettich,intermat,kování,pant,tlumení,závěs |
| Y_priorita: | 4972 |
| Y_min balení dodavatel: | 200 |
| Y_Oddeleni: | 3 |
| Lokace: | u31-18-A |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Len registrovaní používatelia môžu pridávať príspevky. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.