Hettich Kuličkový výsuv KA 1730, drážka 17 mm, pro zásuvku 250-390mm

30 dní
vrácení zdarma

na další nákup

Kalkulačka
splátek
Délka výsuvu je menší než délka zásuvky!
Výsuv je oboustranný, takže ho lze délce zásuky přizpůsobit.
Zásuvková kolejnička tedy nedosedá na čelo zásuvky.
Parametry (viz plánek ve fotogalerii):
Jmenovitá délka: 380 mm
Délka korpusové kolejičky: 246 mm
Délka zásuvkové kolejičky: 241 mm
Ztáta výsuvu EL: 68 mm
Pro zásuvky délky SL: 250-390 mm
Rozteč otvorů b1: 192 mm
Rozteč otvorů c: 209 mm
Částečný výsuv s dorazem a jištěním dojezdu
Vodicí kolejnička a kuličková klec tvoří kompletní, nedělitelnou jednotku
Lehký chod a vysoká stranová stabilita s přesným vedením
Pro zásuvky s dnem v drážce, polodrážce nebo na tupo
Nosnost dle EN 15338, úroveň 1, 10 kg
Ocel pozinkovaná
Jedná se o pár - sada 2 ks výsuvu - pro 1 zásuvku
Výsuv je oboustranný, takže ho lze délce zásuky přizpůsobit.
Zásuvková kolejnička tedy nedosedá na čelo zásuvky.
Parametry (viz plánek ve fotogalerii):
Jmenovitá délka; 380 mm
Délka korpusové kolejičky; 246 mm
Délka zásuvkové kolejičky; 241 mm
Ztáta výsuvu EL; 68 mm
Pro zásuvky délky SL; 250-390 mm
Rozteč otvorů b1; 192 mm
Rozteč otvorů c; 209 mm
Délka korpusové kolejičky; 246 mm
Délka zásuvkové kolejičky; 241 mm
Ztáta výsuvu EL; 68 mm
Pro zásuvky délky SL; 250-390 mm
Rozteč otvorů b1; 192 mm
Rozteč otvorů c; 209 mm
Dodatočné parametre
| Kategória: | Guľôčkové výsuvy montáž do drážky |
|---|---|
| Hmotnosť: | 0.173 kg |
| Druh výsuvu: | Částečný výsuv |
| Jmenovitá délka zásuvky NL: | 380mm |
| Min. hloubka korpusu KT: | 251mm |
| Nosnost [kg]: | 10kg |
| Typ montáže: | montáž do drážky |
| Typ výsuvu: | Viditelný výsuv |
| X_Varianta: | Hettich Kuličkový výsuv KA 1730, drážka 17 mm |
| Y_příplatek: | 123080 |
| Y_priorita: | 1705 |
| Y_min balení dodavatel: | 20 |
| Y_Oddeleni: | 3 |
| Lokace: | u31-12-B |
Hodnotenie tovaru
Priemerné hodnotenie produktu je 5,0 z 5 hviezdičiek.
3 hodnotenia
5
4
3
2
1
Zanechajte hodnotenie
Výpis hodnotení
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Len registrovaní používatelia môžu pridávať príspevky. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.