Hettich Kuličkový výsuv KA 1730, drážka 17 mm, pro zásuvku 550mm

30 dní
vrácení zdarma

na další nákup

Kalkulačka
splátek
Délka zásuvkové kolejničky je stejná jako délka zásuvky!
Zásuvková kolejnička tedy dosedá na čelo zásuvky.
Parametry (viz plánek ve fotogalerii):
Jmenovitá délka: 550 mm
Délka korpusové kolejičky: 342 mm
Délka zásuvkové kolejičky: 550 mm
Ztáta výsuvu EL: 110 mm
Pro zásuvky délky SL: 550 mm
Rozteč otvorů b1: 288 mm
Rozteč otvorů c: 518 mm
Částečný výsuv s dorazem a jištěním dojezdu
Vodicí kolejnička a kuličková klec tvoří kompletní, nedělitelnou jednotku
Lehký chod a vysoká stranová stabilita s přesným vedením
Pro zásuvky s dnem v drážce, polodrážce nebo na tupo
Nosnost dle EN 15338, úroveň 1, 10 kg
Ocel pozinkovaná
Jedná se o pár - sada 2 ks výsuvu - pro 1 zásuvku
Zásuvková kolejnička tedy dosedá na čelo zásuvky.
Parametry (viz plánek ve fotogalerii):
Jmenovitá délka; 550 mm
Délka korpusové kolejičky; 342 mm
Délka zásuvkové kolejičky; 550 mm
Ztáta výsuvu EL; 110 mm
Pro zásuvky délky SL; 550 mm
Rozteč otvorů b1; 288 mm
Rozteč otvorů c; 518 mm
Délka korpusové kolejičky; 342 mm
Délka zásuvkové kolejičky; 550 mm
Ztáta výsuvu EL; 110 mm
Pro zásuvky délky SL; 550 mm
Rozteč otvorů b1; 288 mm
Rozteč otvorů c; 518 mm
Dodatočné parametre
| Kategória: | Guľôčkové výsuvy montáž do drážky |
|---|---|
| Hmotnosť: | 0.292 kg |
| Druh výsuvu: | Částečný výsuv |
| Jmenovitá délka zásuvky NL: | 550mm |
| Min. hloubka korpusu KT: | 551mm |
| Nosnost [kg]: | 10kg |
| Typ montáže: | montáž do drážky |
| Typ výsuvu: | Viditelný výsuv |
| X_Varianta: | Hettich Kuličkový výsuv KA 1730, drážka 17 mm |
| Y_příplatek: | 123080 |
| Y_priorita: | 3328 |
| Y_min balení dodavatel: | 20 |
| Y_Oddeleni: | 3 |
| Lokace: | u31-12-B |
Hodnotenie tovaru
Priemerné hodnotenie produktu je 5,0 z 5 hviezdičiek.
1 hodnotenie
5
4
3
2
1
Zanechajte hodnotenie
Výpis hodnotení
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Len registrovaní používatelia môžu pridávať príspevky. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.