
30 dní
vrácení zdarma

na další nákup

Kalkulačka
splátek
Hettich závěs Sensys naložený 8657i 165° th52
Sensys 8657i, závěs s nulovým přesahem, Základna závěsu 12.5 mm, TH 52, k přišroubování
Závěsy > Miskové závěsy > Závěsy s integrovaným tlumením (Sensys) > Úhel otevření lze omezit plynule 165° - 120° > Naložené
Vlastnosti a parametry závěsu:
Závěs s klipovou technikou a integrovaným tlumením.
Kvalita v souladu s EN 15570, úroveň 3.
Pro tloušťku dveří 15 - 32 mm.
Průměr misky 35 mm.
Hloubka misky 11,6 mm.
Integrované seřízení naložení + 2 mm, - 2 mm.
Integrované seřízení hloubky + 3 mm, - 2 mm.
Seřízení výšky montážní podložkou.
Úhel otevření je možno zmenšit pomocí volitelného příslušenství.
Závěs s nulovým přesahem.
Materiál ramínka závěsu: ocel niklovaná.
Materiál misky závěsu: ocel niklovaná.
Rozsah dodávky:
Jedná se o samotnou základnu závěsu (tělo).
Montážní podložka, krytka misky a ramínka ani šroubky nejsou součástí dodávky. Nutno dokoupit - viz záložka vhodné příslušenství.
Sensys 8657i, závěs s nulovým přesahem, Základna závěsu 12.5 mm, TH 52, k přišroubování
Závěsy > Miskové závěsy > Závěsy s integrovaným tlumením (Sensys) > Úhel otevření lze omezit plynule 165° - 120° > Naložené
Vlastnosti a parametry závěsu:
Rozsah dodávky:
Jedná se o samotnou základnu závěsu (tělo).
Montážní podložka, krytka misky a ramínka ani šroubky nejsou součástí dodávky. Nutno dokoupit - viz záložka vhodné příslušenství.
Typ položky ; Sensys 8657i, Null-Einsprungscharnier, Základna závěsu 12.5 mm, TH 52
Druh dorazu ; full overlay
Provedení misky ; TH 52
Úhel otevření (°) ; 165
Průměr misky ; 35
Typ montáže ; pro přišroubování
Tloušťka dveří (min) ; 15
Tloušťka dveří (max) ; 32
Základna závěsu ; 12,5
Integrované seřízení naložení ; +2 mm / -2 mm
Integrované seřízení hloubky ; + 3 mm / -2 mm
Provedení závěsu ; ocel niklovaná / Ocel niklovaná
Rychlomontáž na korpus ; Ano
Pružina ; Ano
Druh dorazu ; full overlay
Provedení misky ; TH 52
Úhel otevření (°) ; 165
Průměr misky ; 35
Typ montáže ; pro přišroubování
Tloušťka dveří (min) ; 15
Tloušťka dveří (max) ; 32
Základna závěsu ; 12,5
Integrované seřízení naložení ; +2 mm / -2 mm
Integrované seřízení hloubky ; + 3 mm / -2 mm
Provedení závěsu ; ocel niklovaná / Ocel niklovaná
Rychlomontáž na korpus ; Ano
Pružina ; Ano
Dodatočné parametre
| Kategória: | Naložené s tlmením |
|---|---|
| Hmotnosť: | 0.199 kg |
| Konstrukce: | 90° konstrukce |
| Průměr misky: | 35mm |
| Komfortní funkce: | s integrovaným tlumením |
| Pružina: | ano |
| Typ montáže: | k přišroubování |
| Typ naložení: | naložený |
| Úhel otevření: | 165° |
| Vrtací obraz: | TH 52 x 5,5 mm |
| Báze: | 12.5mm |
| Integrované seřízení hloubky: | +3 mm / -2 mm |
| Integrované seřízení naložení: | +2 mm / -2 mm |
| Min. tloušťka dveří: | 15mm |
| Max. tloušťka dveří: | 32mm |
| Průměr upevňovacích otvorů: | Označení otvorů |
| Rychlomontáž na korpus: | ano |
| Y_Video_YouTube: | Y_aLPBbur3w,tuZTIfRrMJs |
| Y_Keywords: | 8657i,hettich,kování,naložený,sensys,tlumení,závěs |
| Y_priorita: | 65535 |
| Y_min balení dodavatel: | 50 |
| Y_Oddeleni: | 3 |
| Lokace: | box-07-E/u31-20-C/FBA |
Hodnotenie tovaru
Priemerné hodnotenie produktu je 5,0 z 5 hviezdičiek.
15 hodnotení
5
4
3
2
1
Zanechajte hodnotenie
Výpis hodnotení
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Len registrovaní používatelia môžu pridávať príspevky. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.