
30 dní
vrácení zdarma

na další nákup

Kalkulačka
splátek
Lunit šatní tyč oválná 3 m v celku
Oválná šatní tyč
Materiál: ocel.
Povrchová úprava chrom.
Rozměry: 30 x 15 x 3000 mm
Tloušťka stěny (mm): 0,8
Cena dopravy za tyč vcelku je 250 Kč!
Možno objednat tyč rozdělenou na 2x1,5m s levnější dopravou - objednejte pod číslem: 33430
Oválná šatní tyč
Cena dopravy za tyč vcelku je 250 Kč!
Možno objednat tyč rozdělenou na 2x1,5m s levnější dopravou - objednejte pod číslem: 33430
Materiál ; ocel
Povrchová úprava ; chrom
Rozměry (mm) ; 30 x 15 x 3000
Tloušťka stěny (mm); 0,8
Délka (m) ; 3
Povrchová úprava ; chrom
Rozměry (mm) ; 30 x 15 x 3000
Tloušťka stěny (mm); 0,8
Délka (m) ; 3
Dodatočné parametre
| Kategória: | Podpierky políc a nosnej lišty, konzoly |
|---|---|
| Hmotnosť: | 0.904 kg |
| Y_Keywords: | 3m,glt,kování,lunit,nábytek,příslušenství,šatní,tyč |
| Y_priorita: | 2789 |
| Y_Oddeleni: | 3 |
| Y_min balení dodavatel: | 10 |
| Lokace: | u21-09-A |
| X_Varianta: | Šatní tyč oválná 3m |
Hodnotenie tovaru
Priemerné hodnotenie produktu je 5,0 z 5 hviezdičiek.
1 hodnotenie
5
4
3
2
1
Zanechajte hodnotenie
Výpis hodnotení
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Len registrovaní používatelia môžu pridávať príspevky. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.