Norres Hadice odsávací průměr 100-102mm 4" - balení 7m

30 dní
vrácení zdarma

na další nákup

Kalkulačka
splátek
Popis produktu nie je dostupný
Dodatočné parametre
| Kategória: | Odsávacie hadice – balenie 7m |
|---|---|
| Hmotnosť: | 3.5 kg |
| Průměr [mm]: | 100 |
| Y_priorita: | 5080 |
| X_Velikost_bal: | Norres Hadice odsávací průměr 100-102mm |
| Y_Oddeleni: | 5 |
| Y_min balení dodavatel: | 15 |
| Lokace: | u03-01-A |
Hodnotenie tovaru
Priemerné hodnotenie produktu je 4,0 z 5 hviezdičiek.
1 hodnotenie
5
4
3
2
1
Zanechajte hodnotenie
Výpis hodnotení
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Len registrovaní používatelia môžu pridávať príspevky. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.