Proma pásová pila na kov s chlazením PPK-115UHC/400
Neohodnotené Podrobnosti hodnotenia
Značka: Proma
Dostupnosť Na objednávku, do 2-4 prac. dnů
Môžeme doručiť do:
Možnosti doručenia
Kód: 234911
Značka: Proma
292728|||Hlavní obrázek Proma pásová pila na kov s chlazením PPK-115UHC/400
Novinka
30 dní vrácení zdarma
30 dní
vrácení zdarma
Cashback na další nákup pro registrované
Kalkulačka splátek
Kalkulačka
splátek
Pásová pila na kov s chlazením.
Napětí;400 V
Příkon;550 W
Řezná rychlost;20-29-51 m/min.
Rozměr pásu;1 640 x 13 x 0,65 mm
Řezání pod úhlem;90°; 60°, +/-45°
Výkon pohonu čerpadla;25 W