Proma Sukovací vrtačka R-6616B/230
Neohodnotené Podrobnosti hodnotenia
Značka: Proma
Dostupnosť Na objednávku, do 2-4 prac. dnů
Môžeme doručiť do:
Možnosti doručenia
Kód: 19806
Značka: Proma
202351|||Hlavní obrázek Proma Sukovací vrtačka R-6616B/230
ŠIMEK cena
30 dní vrácení zdarma
30 dní
vrácení zdarma
Cashback na další nákup pro registrované
Kalkulačka splátek
Kalkulačka
splátek
Sukovací vrtačka Proma R-6616B/230
- Lze naklápět i celý horní díl pro vrtání pod úhlem.
- Stabilní a robustní konstrukce
Příkon; 550 W
Napětí; 230 V
Sklíčidlo; 3 - 16 mm
Kužel vřetene; Mk II
Vyložení vřetene (X); 320 mm
Posuv vřetene ;80 mm
Max.vzdál.vřet.od stolu (h); 350 mm
Max.vzdál.vřet.od zákl. (H); 470 mm
Rozměr stolu (a x b) ;230 x 210 mm
Rozměr základny (A x B) ;345 x 215 mm
Průměr sloupu (D); 60 mm
Počet rychlostí; 5
Rozsah otáček; 500 - 2450 min.ֿ¹
"T" drážka stolu; 15
Celková výška; 790 mm