Vítáme vás na novém eshopu Simek.eu. Přinášíme nový design i mnoho nových funkcí. Podrobnosti zde

METABO BLACK EDITION - Full Service zdarma na 3 roky!

Skutečný trhák - exklusivně pouze u LiHD partnerů. Přesvědčte se sami a zjistěte více.

V silné černé barvě se prezentuje edice Metabo Black: Kombinujte stroje, základní sady akumulátorů a úložné systémy zcela podle vlastních představ. Naše nová 18 voltová série produktů je skutečným poutačem pro oči při práci, v ceně a s nabídkou kompletního servisu Full Service. Vyhledejte všechny prodejce, kteří jsou do akce zapojeni zde.

Když na tom opravdu záleží. Kompletní servis Full Service inklusive.

Dosavadní servis All-In je nahrazen bezplatným kompletním servisem Full Service a dodatečně rozšířen o pojištění proti krádeži.

metabo full service

Kompletní pojištění bez dodatečných nákladů. Při zakoupení akumulátorového stroje Metabo Black Edition obdržíte k tomu bezplatně kompletní pojištění po dobu 36 měsíců v hodnotě až do 2 590 Kč.

36měsíční služba Full Service Vám poskytuje úplnou transparentnost nákladů pro Vaše registrované akumulátorové výrobky Metabo (včetně akumulátorových článků a nabíječky). To znamená, že v rámci období služby Full Service budou bezplatně prováděny veškeré opravy bez ohledu na to, zda jsou způsobené opotřebením nebo výrobní vadou výrobku.

Bezplatná služba Full Service platí pouze pro akumulátorové výrobky Metabo, které byly zakoupeny u partnera Metabo LiHD, který je zapojen do akce, a které byly zaregistrovány do 4 týdnů od data zakoupení prostřednictvím aplikace Metabo App nebo na www.metabo-service.com. Pro všechny zbývající výrobky můžete samozřejmě využít naši zpoplatněnou nabídku kompletních služeb Full Service.

registrace full service

Důležité: Nezaměňovat službu Full Service s prodlouženou zárukou XXL. Záruka XXL rozšiřuje běžnou záruku na 3 roky, zatímco Full-Service zahrnuje také veškeré opravy v důsledku opotřebení.

 

V rámci akce Black Edition nabízíme tyto výrobky:

AKU vrtací šroubovák BS 18 LT BL SE + akumulátor 2 x 4 Ah k objednání zde.

AKU kladivo KHA 18 LTX BL 24 Quick SE, bez baterie v metaBOX 165 L k objednání zde.

 

CAS - Cordless alliance system - jedna baterie, mnoho použití.

CAS

Cordless Alliance System (CAS) je aliance předních značek elektrického nářadí. To nyní umožňuje řadu profesionálních aplikací s bezdrátovým nářadím - od standardních po speciální úkoly. 100 % kompatibilita se všemi stroji 18 V a nabíječkami partnerů CAS - více jak 200 druhů nářadí různých značek:
Metabo, Mafell, Rothenberger, Collomix, Eibenstock, Eisenblätter, Haaga, Starmix, Steinel, Rokamat, Birchmeier, Edding, Fischer, Prebena, Cembre, Pressfit, Jöst, Trumpf, Gesipa, MontiPower a mnoho dalších.

Všechny bezdrátové produkty a další informace na www.cordless-alliance-system.de