Vítáme vás na novém eshopu Simek.eu. Přinášíme nový design i mnoho nových funkcí. Podrobnosti zde

O nás

O firmě ŠIMEK proficentrum s.r.o.

Vše pro truhláře, řemeslníky i kutily, na prodejní ploše 1500 m2 a e-shopu Simek.eu.

Od roku 1992

Společnost Šimek proficentrum byla založena v roce 1992 a již od počátku se zaměřila na odborný prodej dřevoobráběcích strojů, kovoobráběcích strojů a příslušenství. Od téhož roku jsme se stali výhradním zástupcem německého výrobce profesionálních štípacích strojů na dřevo, společnosti BGU MASCHINEN, v České a Slovenské republice.

V průběhu dalších let prochází naše firma postupným vývojem, který vedl v roce 1994 k výstavbě moderního prodejního centra, díky kterému jsme mohli rozšířit nabídku strojů o široký sortiment nástrojů, elektrického ručního nářadí, nábytkového kování a dalších truhlářských potřeb. Na prodejní ploše 1500 m2 nabízíme ucelený program pro zpracování dřeva, který splňuje vysoké nároky našich zákazníků. Dalším významným krokem pro naši společnost bylo získání výhradního zastoupení italského výrobce dřevoobráběcích strojů MAGGI ENGINEERING. Více informací o naší nabídce najdete v sekci produkty.

V současné době se specializujeme na komplexní dodávky dřevozpracujícím firmám. Díky našim dlouhodobým zkušenostem Vám můžeme nabídnout vždy optimální variantu při výběru dřevoobráběcího stroje, nářadí nebo nástrojů, zajistíme Vám jeho financování a samozřejmostí je záruční a pozáruční servis. Dodávkou technologie pro nás, ale obchod nekončí. Zákazníkům nabízíme za velmi výhodných podmínek i další služby související s výhodnými dodávkami kování, lepidel, laků, brusiva atd.

Jsme také pravidelným účastníkem odborných mezinárodních veletrhů dřevoobráběcích strojů WOOD-TEC, PRAGOLIGNA a také výstavy SILVA REGINA určené pro výrobce palivového dřeva. Pro zákazníky z našeho regionu každoročně pořádáme v areálu naší firmy odbornou výstavu strojů a nářadí, na které se prezentují všichni naši významní dodavatelé. Samozřejmostí je informovat Vás o našich aktivitách prostřednictvím odborných časopisů, ve kterých pravidelně inzerujeme a také na sociálních sítích.

Na spokojenosti zákazníků zakládáme prosperitu naší společnosti, a proto všechny naše pracovní činnosti vykonáváme s ohledem na skutečnost, že spokojený zákazník je ten, který se vrací. Děláme vše pro to, abychom se stali jednou z nejlepších dodavatelských společností v oblasti prodeje, montáží a servisu obráběcích strojů a jejich příslušenství v ČR.

Od roku 2010 nás můžete najít i na internetu. Neustále rozvíjíme e-shop Simek.eu s nabídkou více jak 20 000 produktů.

 

A proč nakoupit u nás?