Doprava

 

Novinka -zasíláme na výdejní místa GLS ParceShop v ČR i na Slovensku

Nový způsob dopravy  - zasíláme na výdejní místa GLS ParcelShop po celé ČR i SR. V objednávce vyberte tento způsob dopravy. Z nabídky si pak vyberte své nejbližšší výdejní místo.

výhody GLS ParcelShopu:

Podrobné informace a mapka:  Mapa ParcelShopů

Ceny dopravy pro e-shop:

Doprava je zajišťována firmou GLS. U zásilek nad 40 kg či nestandardních rozměrů pak firmou FOFR Trans, kde je cena dopravy kalkulována dle hmotnosti a rozměrů. Pro Vaši plnou spokojenost je zboží doručováno druhý den od odeslání. Průměrná doba dodání zboží k Vám domů od objednávky zboží je tedy 1-2 pracovní dny. 

Firma GLS je schopna převézt zásilky do těchto hodnot:

Pokud je zásilka větší než tyto udané hodnoty, není ji možné poslat přes společnost GLS. Zasílá se tedy přes přepravce FOFR Trans. Cena se  počítá podle hmotnosti.

Pro objednávky nad 4.000 Kč včetně DPH a do 40 kg je doprava GLS či FOFR Trans po celé České republice ZDARMA.

 

Ceník dopravného od 1.8.2017 (bez poplatku za druh platby):

druh dopravy: do ČR: do SR:
GLS balík na adresu 99 Kč 249 Kč
GLS balík na výdejní místo ParcelShop 79 Kč 229 Kč
FOFR Trans zásilka (dle hmotnosti) od 150 Kč od 300 Kč

Ceník poplatků dle druhu platby, které je třeba k dopravnému připočítat najdete zde: platební možnosti

 

Zákaznická linka společnosti GLS: 567 771 111

Sledování zásilek:   balík GLS  /  zásilka FOFR Trans


Doběrečné za zásilky doručené řidičem GLS zaplatíte i platební kartou. Nákupy přes internet na dobírku se v posledních letech staly pro mnoho lidí samozřejmostí, a to zejména díky úspoře času a možnosti doručení zboží až do jejich domovů. V minulosti bylo možné dobírkové zásilky platit pouze v hotovosti, kterou příjemce ne vždy při předání disponuje. Nově už ale hotovost po ruce mít nemusíte a dobírku uhradíte jednoduše platební kartou stejně jako v obchodě. 

 
Termín dodání zboží, které je skladem a objednáte ho do 15:00 je v drtivé většině případů doručeno společností GLS/FOFR již následující den.

Při převzetí zásilky prosíme zákazníky o kontrolu stav zásilky! Pokud je poškozená, nebo obal je poškozený zákazník sepíše s řidičem přepravní společnosti (GLS, PPL, FOFR, GEIS) protokol o škodě. Pokud tak neučiní, není možné reklamovat zásilku u přepravní společnosti. Prosím dbejte na toto. I přes maximální úsilí, se občas stane, že zásilka dorazí s poškozeným obalem nebo dokonce i s obsahem!

A pokud nakoupíte nad 1000 Kč s DPH, dostanete dárkový kupón na slevu na další nákup.  Podrobnosti zde: věrnostní program

Vlastní rozvoz:

Pro truhláře z našeho regionu (Od Chebu přes Plzeň, Rokycany až po Písek, Vodňany, Vimperk) je možný závoz přes obchodní zástupce.

(po dohodě i zdarma)

Cesty obchodních zástupců pokrývají následující oblasti:

Zdeněk Altman 
 tel.: 777 242 274
Pondělí Plzeň - sever, město, Rokycany
Úterý Plzeň - jih, Příbram
Středa Domažlice, Tachov, Mariánské lázně, Cheb
Čtvrtek Plzeň - jih, Příbram

 

Michal Hodek 
 tel.: 777 877 787
Pondělí Písek, Vodňany, Protivín, Strakonice
Úterý Klatovy, Blatná, Březnice, Čimelice
Středa Vimperk, Prachatice
Čtvrtek Plzeň, Kaznějov, Blovice