Vítáme vás na novém eshopu Simek.eu. Přinášíme nový design i mnoho nových funkcí. Podrobnosti zde

Druhý akumulátor AL-KO se slevou 50%

baner al-ko 36v

Zakupte si stroj AL-KO z akumulátorové řady ENERGY FLEX 36 V v sadě s baterií nebo bez a získejte tak slevu 50 % na nákup druhého akumulátoru! Akce platí do konce roku 2024! 

Akce se vztahuje na stroje zakoupené u autorizovaných prodejců AL-KO a to, jak v sadě s akumulátorem a nabíječkou, tak výrobky zakoupené jednotlivě. Pro získání slevy na další akumulátor je nutné se registrovat pomocí jednoduchého formuláře na stránkách českého zastoupení společnosti AL-KO. Přístroje v sadě s akumulátorem a nabíječkou 36 V, které jsou součástí akce, zahrnují široký výběr vysoce kvalitního nářadí, které je nepostradatelné při každodenní práci na Vaší zahradě:

Proč vsadit na AKU systém Energy Flex 36 V? Zvyšte svou produktivitu, ušetřete čas a užívejte si efektivitu našich inovativních přístrojů.

Jeden jediný akumulátor pro všechny náročné úkoly: ať již se jedná o stříhání živého plotu, vyžínaní trávy, řezání dřeva, výškové prořezání nebo sečení trávy – náš výkonný lithium-iontový akumulátor AL-KO Energy Flex s napětím 36 V a kapacitou 5,0 Ah bude spolehlivě pohánět každý akumulátorový přístroj Solo by AL-KO.

Zakoupením akumulátoru AL-KO s napětím 36 V získáte tyto výhody:

  • Profesionální výkon.
  • Dlouhá provozní doba stroje.
  • Skvělé řešení pro střední až velké plochy.
  • Nízká a optimálně rozložená hmotnost akumulátoru.
  • Velikost baterie umožňující jednoduchou manipulaci.

Energy Flex 36V upravený

Kompletní sortiment baterií a nabíječek značky AL-KO naleznete v sekci AKU nabíječky a AKU články.

Vybrané modely strojů AL-KO s akumulátorovým pohonem naleznete v sekci Zahrada.