
30 dní
vrácení zdarma

na další nákup

Kalkulačka
splátek
Jeden jediný stroj o výkonu 900W, který se přizpůsobuje všem potřebám a umožňuje bez problémů pracovat se dřevem, ale i s kovem.
Revoluční koncept, který kombinuje výkon, ekonomiku a ekologii
Bruska na pařezy je kruhová bruska, která je vybavena brusným kotoučem s klapkou a ochranným krytem. Poté si můžete přidat další hlavy.
elektrický pilník pro přesné broušení, trubicová bruska pro broušení válcových povrchů, orbitální leštička pro leštění nebo leštění, renovátorová hlava pro všechny typy materiálů a 125mm pouzdro pro broušení.
Revoluční koncept, který kombinuje výkon, ekonomiku a ekologii
Bruska na pařezy je kruhová bruska, která je vybavena brusným kotoučem s klapkou a ochranným krytem. Poté si můžete přidat další hlavy.
elektrický pilník pro přesné broušení, trubicová bruska pro broušení válcových povrchů, orbitální leštička pro leštění nebo leštění, renovátorová hlava pro všechny typy materiálů a 125mm pouzdro pro broušení.
Výkon;900 W
Průměr;150 mm
Otáčky;1300-4000 ot/min
Multifunkční rukojeť;3 možné pozice
Upnutí;matice M14
Průměr;150 mm
Otáčky;1300-4000 ot/min
Multifunkční rukojeť;3 možné pozice
Upnutí;matice M14
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Elektrické úhlové brusky 150 mm |
|---|---|
| Hmotnost: | 2.82 kg |
| EAN: | 3431541150553 |
| Použití: | Profi |
| Napájení: | Elektrické 230V |
| Výkon [W]: | 900 |
| Otáčky [ot/min]: | 4000 |
| Regulace otáček: | Ano |
| Kufr: | Kartonová krabice |
| Upínací otvor [mm]: | 22.23 |
| Průměr [mm]: | 150 |
| Upínání nástroje: | M14 |
| Y_Video_YouTube: | hyXRCCNRTMc |
| Y_priorita: | 0 |
| Y_Oddeleni: | 7 |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.