Festool Diamantový kotouč DIA ABRASIVE-D130 PREMIUM
Neohodnoceno Podrobnosti hodnocení
Značka: Festool
Dostupnost Aktuálně nedostupné
Můžeme doručit do:
Možnosti doručení
Kód: 51490
Značka: Festool
188225|||Hlavní obrázek Festool Diamantový kotouč DIA ABRASIVE-D130 PREMIUM
ŠIMEK cena
30 dní vrácení zdarma
30 dní
vrácení zdarma
Cashback na další nákup pro registrované
Kalkulačka splátek
Kalkulačka
splátek
na silně písčité materiály, potěr, čerstvý beton, lepidlo na potěru, vápenopískové cihly a pórobeton
Průměr ;130 mm
Vnitřní Ø ;25/22,2 mm
Aktivní povrch ;3460,00 mm²
Výška segmentu ;7,00 mm
Doplňkové parametry
Kategorie: Řezné a brusné diamantové kotouče, Brusné, řezné a diamantové kotouče do úhlových brusek - průměr 130 mm