Festool Diamantový kotouč DIA STONE-D130 PREMIUM
Neohodnoceno Podrobnosti hodnocení
Značka: Festool
Dostupnost Aktuálně nedostupné
Můžeme doručit do:
Možnosti doručení
Kód: 51491
Značka: Festool
188226|||Hlavní obrázek Festool Diamantový kotouč DIA STONE-D130 PREMIUM
ŠIMEK cena
30 dní vrácení zdarma
30 dní
vrácení zdarma
Cashback na další nákup pro registrované
Kalkulačka splátek
Kalkulačka
splátek
na velmi tvrdé materiály a tvrdý beton (tvrdší než B 35)
Průměr; 130 mm
Vnitřní Ø ;25/22,2 mm
Aktivní povrch ;2560,00 mm²
Výška segmentu ;7,00 mm
Doplňkové parametry
Kategorie: Řezné a brusné diamantové kotouče, Brusné, řezné a diamantové kotouče do úhlových brusek - průměr 230 mm