Vítáme vás na novém eshopu Simek.eu. Přinášíme nový design i mnoho nových funkcí. Podrobnosti zde

HETTICH novinky podzim 2020

Přinášíme Vám zcela nový zásuvkový systém AvanTech YOU a novou generaci systémů pro posuvné dveře TopLine L a TopLine XL.

logo hettich

Systém zásuvek AvanTech YOU

Osobitý jako Ty - AvanTech YOU: Nový systém zásuvek AvanTech YOU si vás získá rozmanitostí designu, skrytou technikou s nejlepším výkonem a efektivní koncepcí, zaměřenou na potřeby zákazníků.

Navrhujte neokoukané zásuvky: Systém AvanTech YOU okouzlí dokonalostí přímých linií štíhlých boků tloušťky pouhých 13 mm. A také řadou možností, jak úspěšně realizovat vlastní nápady.

Získejte promyšlenou rozmanitost: Jedna zásuvka, dva typy výsuvů a četné komfortní funkce.. Vše lze flexibilně vzájemně kombinovat díky jednotnému vrtacímu obrazu.

Efektivnější a hospodárnější výroba: Rozsáhlá platforma a promyšlené přizpůsobení produktu možnostem výrobních a montážních procesů zaručují hospodárnost a efektivní procesy při výrobě široké škály variant zásuvek.

Všechny dostupné technické verze naleznete na stránkách systému AvanTech YOU.

Systém pro posuvné dveře TopLine L: nová třída komfortu

S novým kováním TopLine vyrobíte posuvné dveře v nové dimenzi: fascinuje snadné otvírání i zavírání a prvotřídní komfort díky tlumení Silent System. Dokonce i těžké dveře jezdí snadno jako na vzduchovém polštáři. Skříně vybavené kováním TopLine L poskytnou fascinující zážitek z okouzlujícího komfortu. Celkový dojem doplňuje snadná a rychlá montáž dveří díky beznářaďové klipové technice a důmyslnému uspořádání profilů.

Všechny dostupné rozměry a příslušenství naleznete na stránkách systému TopLine L.

Systém pro posuvné dveře TopLine XL: technický náskok, decentní vzhled

Široké posuvné dveře, vysoké až ke stropu, tvoří zajímavé akcenty a zároveň zajistí vizuální čistotu interiéru. S novým kováním TopLine XL pro posuvné dveře lze navrhovat velké skříně s markantním designem. Tento systém stanovuje nové standardy, pokud jde o komfort pro uživatele nábytku a jednoduchou a bezpečnou montáž pro výrobce.

Všechny dostupné rozměry a příslušenství naleznete na stránkách systému TopLine XL.

Kompletní nabídka nábytkového kování značky Hettich je dostupná na našem e-shopu v sekci Kování a spojovací materiál Hettich.