Hodnocení obchodu
4,9
Průměrné hodnocení obchodu je 4,9 z 5 hvězdiček.
1374 hodnocení
5
1339x
4
15x
3
6x
2
3x
1
11x
Zanechte hodnocení
Výpis hodnocení
+ Vynikajuca komunikacia, ochota, promptnost
Dobrý den ,
děkujeme za skvělé hodnocení našeho eshopu. Spokojený zákazník je vždy naší prioritou a odměnou za naši práci . Těšíme se na vaše další objednávky.
I.Blažková, podpora eshopu
+ dodanie domov
Dobrý den pane Michalčíku,
děkujeme za vaše doporučení našeho obchodu. Snažíme se , aby i zboží , které není skladem , bylo vykryto v našich objednávkách co nejdříve.
I.Blažková, podpora eshopu
+ Rýchlosť
Děkujeme za hezké hodnocení. Na rychlosti dodání si dáváme záležet. Budeme se tedy těšit na další objednávky.
Z.Kolář, správa e-shopu
- Ja som si neobjednal žiadny zo spomínaných tovarov. Objednal som si dlata k sústruhu na drevo. Tie mi boli doručené v poriadku. Prevzal som balík, zaplatil a som s ním spokojný.
Dobrý den, produkty k hodnocení bohužel vybírá Heuréka sama a někdy se bohužel stane, že nesedí s tím co jste si nakonec objednal. Tyto připomínky tedy prosíme směřujte přímo na Heuréku, která tyto dotazníky rozesílá. My to bohužel neovlivníme.
Jsme rádi, že s nákupem jste spokojen, a těšíme se na další objednávky.
Z.Kolář, správa e-shopu
Rýchly a spoľahlivý obchod
Děkujeme za hodnocení. Na rychlosti expedice dodání si dáváme záležet, víme že to je pro vás důležité. Iveta Blažková , podpora eshopu.
Objednám a tovar mám o dva dni doma...parada
Dobrý den,
vážíme si vaší důvěry a děkujeme za pochvalu. Na rychlosti a komunikaci si dáváme záležet.
K. Vladařová - zákaznická podpora
tovar,ktory som si objednal a bol oznaceny ako skladom sladom neni a 3 tyzden cakam na naskladnenie.ziadna komunikacia so zakaznikom posleme vam aspon to co je skladom a zbytok az naskladnime. Nic take.
Dobrý den, omlouváme se, ale tady asi došlo k nedorozumnění. Sám jste si přeci nechal objednávku rozšířit o několik položek, které skladem nebyly a o tom jsme s vámi komunikovali. Jakmile se vše naskladnilo, bylo kompletně vyexpedováno 8.11.
Což je 11 dní od objednávky zboží 26.10. večer.
Snažíme se opravu vše maximálně urychlit, víme že to je pro vás zákazníky důležité.
Děkujeme za pochopení.
Z.Kolář, správa e-shopu Simek.eu
Produkty ktoré mám hodnotiť som si vôbec neobjednal, takže ich nemôžem hodnotit !!!
Dobrý den,
mrzí nás, že vám přišlo hodnocení na produkty, které jste si neobjednal.
Výběr produktů je čistě v režii Heureky, která bohužel pracuje pouze s výrobkem nebo výrobky, které jste vyhledával na heureka.sk a proklikl se přes ně na náš eshop. Portál Heureka již zpětně neumí vyhodnotit, které zboží zákazníci nakonec nakoupí.
Děkujeme za pochopení.
K. Vladařová - zákaznická podpora
Dobrá komunikácia rýchlosť dodania
Dobrý den,
vážíme si vaší důvěry. Budeme se snažit udržet vysoký standard služeb pro zákazníky i nadále.
K. Vladařová - zákaznická podpora
+ rýchlosť, spoľahlivosť, ceny
- -
Dobrý den,
děkujeme za pochvalné hodnocení. Na našich službách pro zákazníky si dáváme záležet.
K. Vladařová - zákaznická podpora
+ Široký sortiment
Dobrý den,
děkujeme za kladné hodnocení. V sortimentu se snažíme udržet stálé položky i novinky, aby si mohl vybrat opravdu každý.
K. Vladařová - zákaznická podpora
všetko ok
Dobrý den,
děkujeme za pochvalu. Na našich službách neustále pracujeme a hledáme možnosti, co ještě vylepšit.
K. Vladařová - zákaznická podpora
+ Rýchlosť
Dobrý den,
vážíme si vašeho hodnocení. Snažíme se neustále poskytovat co nejlepší služby.
K. Vladařová - zákaznická podpora
Tovar bol doručený rýchlo.
Dobrý den,
děkujeme vám za pochvalu. Na rychlosti expedice neustále pracujeme.
K. Vladařová - zákaznická podpora
+ cena
+ vyber
- neistota z prvej kúpy
Dobrý den,
děkujeme za pěknou recenzi,doufáme že Vás přesvědčíme kvalitou našich služeb a těšíme se na vaše další objednávky.
Z.Kolář, správa e-shopu
+ rýchlosť dodania tovaru
Dobrý den,
děkujeme za pěknou recenzi, na rychlosti zpracování objednávek si dáváme záležet.
Těšíme se na vaše další objednávky.
Z.Kolář, správa e-shopu
+ rýchlosť, spoľahlivosť
- -
Dobrý den,
děkujeme za pochvalu. Na kvalitě služeb si dáváme záležet.
K. Vladařová - podpora e-shopu
+ prehladnosť
+ jednoduchosť objednania
+ rýchle dodanie
velmi spokojný s nákupom
Dobrý den,
děkujeme za pozitivní recenzi. Velice nás těší, že jste byl s nákupem spokojený. Snažíme se neustále zlepšovat, aby byl nákup na eshopu co nejpříjemnější.
K. Vladařová - podpora e-shopu
+ Úplne super zo všetkým
Dobrý den,
děkujeme za pochvalné hodnocení. Velice nás těší, že jste byl s nákupem u nás spokojený. Snažíme se naše služby neustále vylepšovat.
K. Vladařová - podpora e-shopu
+ rýchlosť doručenia,
Dobrý den,
děkujeme za kladné hodnocení. Zásilky se dle skladové dostupnosti vždy snažíme posílat k lidem co nejdříve.
K. Vladařová - podpora e-shopu