
30 dní
vrácení zdarma

na další nákup

Kalkulačka
splátek
Popis produktu není dostupný
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Mečové pily - ocasky, na dřevo i kov |
|---|---|
| Hmotnost: | 3.5 kg |
| Použití: | Hobby |
| Napájení: | Elektrické 230V |
| Výkon [W]: | 1010 |
| Regulace otáček: | Ne |
| Upínání nástroje: | Beznástrojové |
| Předkyv: | Ne |
| Záruka v měsících: | 12 / 24 / 36 |
| X_Varianta: | Maktek M4501 pila ocaska MT 1010 W |
| Y_priorita: | 0 |
| Y_Oddeleni: | 2 |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat hodnocení
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.