Šimek.eu - vše pro truhláře / Doprava, platba, nákup / Obchodní podmínky, nákupní a reklamační řád

Obchodní podmínky, nákupní a reklamační řád

 

Kdo je Váš prodejce:

Společnost Šimek proficentrum byla založena v roce 1990 a již od počátku se zaměřila na odborný prodej dřevoobráběcích strojů, kovoobráběcích strojů a příslušenství. Od roku 1990 jsme se stali výhradním zástupcem německého výrobce profesionálních štípacích strojů na dřevo, společnosti BGU MASCHINEN, v České a Slovenské republice. Na spokojenosti našich zákazníků zakládáme prosperitu naší společnosti, a proto všechny naše pracovní činnosti vykonáváme s ohledem na skutečnost, že spokojený zákazník je ten, který se vrací. Děláme vše pro to, abychom se stali jednou z nejlepších dodavatelských společností v oblasti prodeje, montáží a servisu obráběcích strojů a jejich příslušenství. V roce 2010 jsme otevřely internetový obchod, kde bychom rádi navázali na zvyklosti z našeho kamenného obchodu. Díky našim dlouhodobým zkušenostem Vám můžeme nabídnout vždy optimální variantu při výběru dřevoobráběcího stroje, zajistíme Vám jeho financování a samozřejmostí je záruční a pozáruční servis. Dodávkou technologie pro nás ale obchod nekončí. Zákazníkům nabízíme za velmi výhodných podmínek i další služby související s výhodnými dodávkami Jak v naší kamenné prodejně, tak v našem internetovém obchodě ŠIMEK proficentrum s.r.o. jednáme se zákazníkem vždy na rovinu a bez skrytých dodatků a poplatků. Vážíme si každé Vaší návštěvy, ale přesto musíme uvést obchodní podmínky:

 

Tyto obchodní podmínky platí pro nákup v internetovém obchodě www.simek.eu. Podmínky blíže upřesňují práva a povinnosti prodávajícího a kupujícího.

Plné znění obchodních podmínek od 1.12.2023 ke stažení zde.

 

Důležité upozornění pro vrácení zboží při odstoupení spotřebitele od smlouvy při nákupu v e-shopu:

Jak poslat zboží zpět?
Dozvíte se zde:
https://www.simek.eu/qa261190071-br-jak-poslat-zbozi-zpet-k-nam

Jak je to s dopravou u vrácení zboží, včetně nadrozměrného a příliš těžkého, při odstoupení od smlouvy?
Dozvíte se zde:
https://www.simek.eu/qa397376151-br-jak-je-to-s-dopravou-u-vraceni-zbozi-pri-odstoupeni-od-smlouvy

 

Podmínky poskytování poprodejního servisu konečným spotřebitelům:


Poprodejní záruční servis v rámci odpovědnosti za vady provádí na základě našeho smluvního vztahu s našimi dodavateli příslušné autorizované servisy. Na ty se může zákazník obrátit přímo, nebo prostřednictvím nás jako prodávajícího.

Dále poskytujeme i poprodejní placený (pozáruční) servis na značky, které aktuálně prodáváme. Servis neprovádíme na naší provozovně, ale na základě smluvního vztahu s našimi dodavateli ho provádí příslušné autorizované servisy. Veškeré náklady za dopravu od zákazníka k nám a zpět a do a ze servisu hradí zákazník (výjimkou může být 3. varianta vyřízení opravy). Příslušný servis provede diagnostiku závady, opravu nacení a sdělí předpokládaný termín opravy. Tyto informace spolu s obchodní přirážkou naší firmy na cenu opravy, jsou poté předány zákazníkovi. Zákazník má poté 3 možnosti:
1. souhlas s opravou a akceptace ceny opravy, všech ostatních nákladů a termínu opravy. Oprava je realizována.
2. nesouhlas s cenou opravy a vrácení zboží zpět, zákazník pak uhradí poplatek za diagnostiku a všechny poplatky za dopravy.
3. nesouhlas s cenou opravy a ekologická likvidace zboží v servisu, ve většině případů je likvidace zdarma a neplatí se pak většinou ani náklady na dopravu, to závisí na konkrétním servisu.

O výši všech nákladů na dopravu a diagnostiku závady a naší obchodní přirážce je zákazník předem informován při přijetí opravy. O všech případných změnách během procesu opravy je zákazník neprodleně informován.