
30 dní
vrácení zdarma

na další nákup

Kalkulačka
splátek
Obratná úhlová bruska SLIMDESIGN s univerzálním použitím
Popis stroje:
SLIMDESIGN motorová skříň s obvodem pouhých 188 mm pro perfektní ovládání a snadnou manipulaci.
Výkonný 950W silný motor pro účinné řezání a broušení materiálů.
Ochrana proti opětovnému zapnutí stroje při přerušení dodávky el. proudu.
Optimalizovaný spínač s aretací stálého chodu.
Větrací otvory se speciální mřížkou pro účinnější chlazení motoru a zamezení vniku hrubých nečistot.
Pevný ochranný kryt pro vysoký stupeň ochrany uživatele.
Plochá převodová skříň pro pohodlnou práci i na stísněných místech.
Ergonomické přídavné držadlo pro jisté a bezpečné uchopení stroje.
Flexibilnější práce a snadnější manipulace kolem obrobku díky 4 m dlouhému a robustnímu gumovému kabelu.
Pohodlné přídavné držadlo SOFTGRIP.
Rozsah dodávky:
přídavné držadlo,
ochranný kryt pro broušení,
klíč na upínací matici,
příruba,
upínací matice,
kartonová krabice.
Popis stroje:
Rozsah dodávky:
Napájecí napětí ; 230 V
Jmenovitý příkon ; 950 W
Max. ø kotoučů ; 115 mm
Otáčky naprázdno ; 11 000 /min
Závit na vřetenu ; M14
Hmotnost ; 2,0 kg
Jmenovitý příkon ; 950 W
Max. ø kotoučů ; 115 mm
Otáčky naprázdno ; 11 000 /min
Závit na vřetenu ; M14
Hmotnost ; 2,0 kg
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Elektrické úhlové brusky 115 - 125 mm |
|---|---|
| Hmotnost: | 2.1 kg |
| Použití: | Hobby |
| Napájení: | Elektrické 230V |
| Výkon [W]: | 950 |
| Regulace otáček: | Ne |
| Kufr: | Kartonová krabice |
| Upínací otvor [mm]: | 22.23 |
| Průměr [mm]: | 115 |
| Upínání nástroje: | M14 |
| Záruka v měsících: | 12 / 24 / 36 |
| Y_Keywords: | 115,bruska,narex,obratná,úhlová,univerzální |
| Poplatek PHE [Kč]: | 5.1 |
| Y_priorita: | 0 |
| Y_Oddeleni: | 2 |
| Položka byla vyprodána… | |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.