
30 dní
vrácení zdarma

na další nákup

Kalkulačka
splátek
Mimořádně klidný chod díky odpruženému přídavnému držadlu a automatické vyvažovací jednotce, redukující vibrace vzniklé nevyvážeností kotoučů.
Silný prodloužený motor je zárukou stability a dostatečného výkonu pro každé použití.
Multifunkční digitální elektronika nabízí řadu ochranných a bezpečnostních prvků.
Omezení rozběhového proudu – pro šetrné uvedení stroje do provozu a pozvolný náběh do pracovních otáček.
Funkce TEMPOMAT – po zapnutí stroje okamžitě najíždí do optimálních pracovních otáček a udržuje je pod zátěží na konstantní úrovni, zvyšuje tak výkon a snižuje dobu práce.
Tepelná ochrana – monitoruje provozní teplotu a chrání motor před přehřátím.
Proudová ochrana – chrání stroj proti spálení a obsluhu před poraněním při zablokování nástroje v materiálu.
Ochrana proti opětovnému zapnutí – přináší bezpečí a jistotu do práce pro případ nechtěného vypnutí stroje nebo náhlého přerušení dodávky proudu.
Dlouhá životnost motoru díky chráněnému vinutí na statorovém svazku a ochranné XP mřížce na rotoru.
Velkoplošný spínač s aretací stálého chodu.
Kompaktní a nízká převodová skříň umožňuje nasazení v hůře přístupných místech.
Samoodpojitelné uhlíky zabraňují poškození rotoru, po opotřebení uhlíku dojde k jeho automatickému odpojení.
Rozsah dodávky:
přídavné držadlo SOFTGRIP,
rychloupínací matice,
ochranný kryt pro broušení,
klíč na ochranný kryt,
kartonová krabice.
Silný prodloužený motor je zárukou stability a dostatečného výkonu pro každé použití.
Multifunkční digitální elektronika nabízí řadu ochranných a bezpečnostních prvků.
Omezení rozběhového proudu – pro šetrné uvedení stroje do provozu a pozvolný náběh do pracovních otáček.
Funkce TEMPOMAT – po zapnutí stroje okamžitě najíždí do optimálních pracovních otáček a udržuje je pod zátěží na konstantní úrovni, zvyšuje tak výkon a snižuje dobu práce.
Tepelná ochrana – monitoruje provozní teplotu a chrání motor před přehřátím.
Proudová ochrana – chrání stroj proti spálení a obsluhu před poraněním při zablokování nástroje v materiálu.
Ochrana proti opětovnému zapnutí – přináší bezpečí a jistotu do práce pro případ nechtěného vypnutí stroje nebo náhlého přerušení dodávky proudu.
Dlouhá životnost motoru díky chráněnému vinutí na statorovém svazku a ochranné XP mřížce na rotoru.
Velkoplošný spínač s aretací stálého chodu.
Kompaktní a nízká převodová skříň umožňuje nasazení v hůře přístupných místech.
Samoodpojitelné uhlíky zabraňují poškození rotoru, po opotřebení uhlíku dojde k jeho automatickému odpojení.
Rozsah dodávky:
přídavné držadlo SOFTGRIP,
rychloupínací matice,
ochranný kryt pro broušení,
klíč na ochranný kryt,
kartonová krabice.
Napájecí napětí ;230–240 V
Jmenovitý příkon ;1 600 W
Max. ø kotoučů; 150 mm
Otáčky naprázdno; 9 000 /min
Závit na vřetenu; M14
Hmotnost; 3,2 kg
Jmenovitý příkon ;1 600 W
Max. ø kotoučů; 150 mm
Otáčky naprázdno; 9 000 /min
Závit na vřetenu; M14
Hmotnost; 3,2 kg
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Elektrické úhlové brusky 150 mm |
|---|---|
| Hmotnost: | 3.3 kg |
| Použití: | Hobby |
| Napájení: | Elektrické 230V |
| Výkon [W]: | 1600 |
| Regulace otáček: | Ne |
| Kufr: | Kartonová krabice |
| Upínací otvor [mm]: | 22.23 |
| Průměr [mm]: | 150 |
| Upínání nástroje: | Rychloupínací M14 |
| Y_Video_YouTube: | is_UkbOtbfo |
| Záruka v měsících: | 12 / 24 |
| Y_Keywords: | 230V,bruska,flexa,narex,řezání,úhlová |
| Poplatek PHE [Kč]: | 5.1 |
| Y_priorita: | 0 |
| Y_Oddeleni: | 2 |
| Položka byla vyprodána… | |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat hodnocení
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.