
30 dní
vrácení zdarma

na další nákup

Kalkulačka
splátek
Štíhlá motorová skříň s obvodem pouhých 180 mm umožňuje perfektní ovládání a snadnou manipulaci.
Ochrana proti opětovnému zapnutí – zabraňuje samočinnému zapnutí stroje při obnově dodávky elektřiny.
Speciálně navržené výměnné vzduchové filtry zajišťují ochranu před vniknutím hrubých nečistot do motorového prostoru.
Optimalizovaný spínač s aretací stálého chodu.
Nastavení ochranného krytu bez použití nářadí – FastFix.
Rychloupínací matici FastFix – pro snadnou beznástrojovou výměnu kotoučů.
Výkonný 950 W motor.
Přídavné držadlo Softgrip pro pevné a jisté uchopení stroje.
Flexibilní práce kolem obrobku díky 4m robustnímu gumovému kabelu.
Rozsah dodávky:
Rychloupínací matice QRN 115-150 FastFix (65406436)
Držadlo AH-SG M10 (65407032)
Příruba BF-EBU (66592130)
Ochranný kryt pro broušení GC‑EBU 125 X (65406833)
Přídavný kryt pro řezání DFP-EBU 125 X (65406836)
Návod k používání
Kartonová krabice
Ochrana proti opětovnému zapnutí – zabraňuje samočinnému zapnutí stroje při obnově dodávky elektřiny.
Speciálně navržené výměnné vzduchové filtry zajišťují ochranu před vniknutím hrubých nečistot do motorového prostoru.
Optimalizovaný spínač s aretací stálého chodu.
Nastavení ochranného krytu bez použití nářadí – FastFix.
Rychloupínací matici FastFix – pro snadnou beznástrojovou výměnu kotoučů.
Výkonný 950 W motor.
Přídavné držadlo Softgrip pro pevné a jisté uchopení stroje.
Flexibilní práce kolem obrobku díky 4m robustnímu gumovému kabelu.
Rozsah dodávky:
Rychloupínací matice QRN 115-150 FastFix (65406436)
Držadlo AH-SG M10 (65407032)
Příruba BF-EBU (66592130)
Ochranný kryt pro broušení GC‑EBU 125 X (65406833)
Přídavný kryt pro řezání DFP-EBU 125 X (65406836)
Návod k používání
Kartonová krabice
Napájecí napětí;230 V~
Jmenovitý příkon;950 W
Otáčky naprázdno;11 000 ot /min
Závit na vřetenu;M 14
Max. průměr kotoučů;125 mm
Délka kabelu;4 m
Ochrana proti opětovnému zapnutí;ANO
Rozměry (d × š × v);285 × 220 × 105 mm
Rozměry těla (průměr / obvod);55 / 180
Hmotnost;2,0 kg
Jmenovitý příkon;950 W
Otáčky naprázdno;11 000 ot /min
Závit na vřetenu;M 14
Max. průměr kotoučů;125 mm
Délka kabelu;4 m
Ochrana proti opětovnému zapnutí;ANO
Rozměry (d × š × v);285 × 220 × 105 mm
Rozměry těla (průměr / obvod);55 / 180
Hmotnost;2,0 kg
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Elektrické úhlové brusky 115 - 125 mm |
|---|---|
| Hmotnost: | 3 kg |
| Použití: | Profi |
| Napájení: | Elektrické 230V |
| Výkon [W]: | 950 |
| Otáčky [ot/min]: | 11000 |
| Regulace otáček: | Ne |
| Kufr: | Kartonová krabice |
| Upínací otvor [mm]: | 22.23 |
| Průměr [mm]: | 125 |
| Upínání nástroje: | M14 |
| Y_Video_YouTube: | rVqnfEiWBIs |
| Y_priorita: | 1877 |
| Lokace: | u30-22-C |
| Y_Oddeleni: | 2 |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.