Vítáme vás na novém eshopu Simek.eu. Přinášíme nový design i mnoho nových funkcí. Podrobnosti zde

NAREX 60V bezuhlíková AKU technika

Řada 60 V akumulátorového nářadí NAREX JUMBO POWER s nejvýkonnějšími ALL-IN-ONE BRUSHLESS motory a nejvytrvalejšími akumulátory na trhu. Jeden akumulátor využijete jak v rázových utahovácích, tak v silné příklepové vrtačce nebo v úhlových bruskách.

Důvody, proč zvolit 60 V řadu Narex:

Síla jako hrom

Nové 60 V akumulátory NAREX JUMBO POWER posouvají hranice výkonu a výdrže akumulátorového nářadí do zcela nových dimenzí. Technologie sériově zapojených NAREX Li-Ion 4 V článků zvyšuje účinnost, snižuje spotřebu proudu a tím ztráty způsobené přehříváním. V porovnání s běžně dodávanými vysokokapacitními akumulátory 18 V / 5,0 Ah je doba provozu 60 V akumulátoru NAREX více než dvojnásobná!

Kvalita zpracování

ALL-IN-ONE BRUSHLESS motory (koncepce sdruženého bezakumulátorového motoru včetně řídicí elektroniky) zajišťují nejen velký výkon, ale také dlouhou životnost. Prvotřídní kvalita zpracování jednotlivých dílů je pro nás standardem.

Prodloužená záruka

Našim strojům věříme a tak Vám dáme po registraci záruku až 3 roky a to včetně záruky na akumulátory. 3 roky záruky od nás dostanete, ať jste firma nebo živnostník. Detaily obchodních podmínek včetně samotné registrace produktu a prodloužení záruky naleznete v sekci Záruka.

Předváděcí technik Narexu Jirka Poláček Vám teď nové 60 V akumulátorové nářadí osobně a názorně představí:

 

Kompletní seznam nabízeného akumulátorového nářadí řady 60 V včetně příslušenství naleznete v tomto odkazu.