Platba

 

Platba na prodejně (při osobním odběru na prodejně v Kalu)
Platba v hotovosti nebo platební kartou při osobním odběru na prodejně Šimek proficentrum s.r.o., Kal 22, 339 01 Klatovy.


Platba na dobírku
Platba v hotovosti řidiči společnosti GLS či FOFR Trans při převzetí zásilky. Dobírku řidiči je možné u přepravy balíků dopravcem GLS zaplatit i platební kartou přímo v místě předání zásilky.


Platba předem zálohou - bankovním převodem
V případě platby bankovním převodem Vám bude zboží odesláno ihned po připsání příslušné částky na náš bankovní účet. Podklady pro provedení platby (zálohová faktura) bankovním převodem Vám budou zaslány po vytvoření objednávky na Vámi uvedený e-mail.


Platba předem - online platba platební kartou
Pohodlným a bezpečným způsobem bezhotovostní platby je použití běžných internetových platebních karet VISA, MasterCard...
Nejrychlejší způsob zaplacení on-line. Zadáte číslo karty, datum platnosti a CVC kód - tři čísla, která najdete v podpisovém proužku na zadní straně karty. Vše je zabezpečeno standardem 3D Secure, a tak budete nejspíš požádáni o zadání číselného kódu, který obdržíte SMSkou od své banky.

https://www.comgate.cz/files/comgate-karetni-loga.pngPlatba předem - online bankovním převodem
Novinka - převodem online přímo z vašeho online bankovnictví. Včetně generování QR kódu pro platbu přes mobilní aplikaci.
Okamžitá platba prostřednictvím internetového bankovnictví. Platební brána ComGate vás přesměruje do vašeho internetového bankovnictví, kam se přihlásíte jako obvykle a zde potvrdíte už připravený platební příkaz.
Po dokončení platby budete přesměrování zpět do obchodu. Platba je potvrzena okamžitě, a tak budeme bez odkladu pokračovat v realizaci objednávky.

https://www.comgate.cz/files/platebni-brana-comgate-banky.png 

Platba převodem - se splatností
Mohou využít registrovaní uživetelé, kteří mají tento způsob platby schválený.

Všechny údaje o platbách jsou předávány zabezpečenou cestou a firma Šimek proficentrum s. r. o., jako obchodník k nim nemá přístup, ani je nikde neukládá.


Pořízení zboží na splátky u společnosti Cofidis
Bližší informace o možnostech financování naleznete zde na www.cofidis.cz 

Ceník druhů plateb od 18.7.2020:

cena za platbu v hotovosti (osobní odběr na prodejně) zdarma
cena za dobírku do ČR (GLS i FOFR Trans) 29 Kč
cena za dobírku do SR (GLS i FOFR Trans) 3 €
cena za platbu předem-zálohou převodem zdarma
cena za platbu předem online bankovním převodem zdarma
cena za platbu předem - online platební kartou zdarma
cena za platbu na splátky Cofidis - pouze pro ČR zdarma
cena za platbu převodem se splatností zdarma