Proč zvolit nářadí Festool

Již téměř 100 let nadšení pro vysoce kvalitní elektrické nářadí.

Jsme autorizovaný prodejce německé značky Festool, která se již od roku 1925 zaměřuje na profesionální řemeslníky a zákazníky s těmi nejvyššími nároky. Tomu odpovídá i poprodejní služba prodloužené záruky na 36 měsíců Festool all-inclusive, která obsahuje například zastropování ceny opravy, bezplatnou výměnu opotřebovaných součástek, 10letou záruku získání daného náhradního dílu, ochranu proti krádeži elektronářadí formou spoluúčasti a mnoho dalších výhod. Jednoduše Vám tím odpadají další náklady. Festool, to je synonymum pro spolehlivost spojenou s tou nejvyšší mírou kvality a dokonalými výsledky, ale také maximální bezpečnosti při práci díky technologii SawSTOP-AIM a inovaci například ve způsobu přesného spojování desek DOMINO. Mezi nejžádanější modely patří ponorné pily TS 55, horní frézky OF 1400 či mobilní dílenské vysavače CLEANTEC.

MyFestool - infomace jedním kliknutím. myfestool

Díky osobnímu uživatelskému účtu máte kdykoli k dispozici individuální informace a přímý kontakt na Festool. Na MyFestool najdete pohromadě důležité informace, jako přehledy nářadí a záruky, objednávky oprav a mnohé další. Všechno proto, abyste mohli kdykoli využívat maximum služeb. Podmínky používání MyFestool naleznete zde.

 • Jednoduchá a rychlá registrace nově zakoupeného nářadí pro záruku all-inclusive a načítání záručních listů.
 • Ať už se jedná o stávající, nebo nové nářadí či příslušenství – všechny své výrobky si můžete zaznamenat a spravovat v přehledu nářadí MyToolbox.
 • Přímý přístup k vhodnému příslušenství, náhradním dílům nebo dokumentům, jako je návod k obsluze.
 • Zadání, zpracování a sledování oprav.
 • Uložte si nové výrobky Festool do svého osobního seznamu a porovnávejte je.
 • Jako firemní zákazník můžete svým pracovníkům udělit přístup k firemnímu účtu MyFestool.
 • Exkluzivní nabídky a obsahy, například výherní soutěže nebo registrace na místní akce.

SERVICE all-inclusive - více než byste čekali. festool all-inclusive

Opotřebované součástky zdarma. Bezplatná oprava po dobu 36 měsíců.

Potřebujete nahradit ukradené nářadí? Ochrana proti krádeži 36 měsíců. 

Již není skladem. Záruka náhradních dílů 10 let.

Profitujte z komplexních servisních služeb společnosti Festool, které jsou součástí záruky all-inclusive. Po on-line registraci nového nářadí Festool do 30 dnů od nákupu funguje v plném rozsahu první tři roky. Detailní informace a podmínky naleznete v sekci Záruka. A vy se můžete soustředit na to, co je podstatné: na svou práci. Usaďte se a v teple domova zjistěte z videa, jak na to.

Nejrychlejší cesta k záruce all-inclusive: S aplikací Festool Work!    festool work app

Zaregistrujte své nové nářadí Festool jednoduše a pohodlně pomocí integrované čtečky. A kdykoli a kdekoli využívejte služeb Festool SERVICE. Aplikace je volně dostupná v Google Play i v App Store. Videoinstruktáž včetně dalších detailů spojených s touto aplikací naleznete na zde.

 • Jednoduchá registrace nářadí pro Záruku all-inclusive, rychlé objednání opravy, kontakt se společností Festool.
 • Podrobný přehled o registrovaném nářadí Festool, např. datum nákupu, prodejce, záruční doba.
 • Doplňující informace k akumulátorům s Bluetooth®, např. poslední kontakt, stav nabití, nabíjecí cykly.
 • Podpora pomocí push zpráv přímo v chytrém telefonu, četné návody a další možnosti nastavení k dispozici pro: akumulátorové (příklepové) vrtací šroubováky QUADRIVE TPC 18/4 a TDC 18/4, akumulátorový vysavač ve formátu Systaineru CTC SYS I, akumulátorové kompaktní vysavače CTC MINI I a MIDI I, kompaktní vysavače CT MINI I a MIDI I, brusku PLANEX LHS 2 225 EQI.
 • Instalace aktualizací softwaru pro propojené nářadí.
 • Součástí je vyhledávání prodejců – i v zahraničí.

 

To všechno a ještě mnohem více obdržíte při používání profesionálního nářadí značky Festool. Přesvědčte se sami!