Slavíme 30 let od založení firmy

E-shop 29. 6. 2022

Slavíme 30. narozeniny a rozdáváme dárky! A jak to vlastně všechno začalo?

Vážení zákazníci, v letošním roce v Šimek proficentrum slavíme krásných 30 let od založení. Tři dekády nabízíme ten nejlepší sortiment a pomáháme všem truhlářům a kutilům. Doslova: 30 let dáváme do vašich rukou kvalitní nářadí a nástroje. Velké díky patří i vám, protože bez vás bychom tu nebyli. Velice nás těší, že se k nám stále s důvěrou vracíte.

V rámci oslav 30. narozenin proto při nákupu na e-shopu nebo prodejně nad 5000 Kč dostanete speciální edici piva:

Pivo šimek 30 let

Akce platí od 30.6.2022 do vyprodání zásob piva.

 

A jak to vlastně kdysi začalo?

Stavba Šimek proficentra

Společnost Šimek proficentrum byla založena v roce 1992 a již od počátku se zaměřila na odborný prodej dřevoobráběcích strojůkovoobráběcích strojů a příslušenství. Od téhož roku jsme se stali výhradním zástupcem německého výrobce profesionálních štípacích strojů na dřevo, společnosti BGU MASCHINEN, v České a Slovenské republice.

V průběhu dalších let prochází naše firma postupným vývojem, který vedl v roce 1994 k výstavbě moderního prodejního centra, díky kterému jsme mohli rozšířit nabídku strojů o široký sortiment nástrojů, elektrického ručního nářadí, nábytkového kování a dalších truhlářských potřeb. Na prodejní ploše 1500 m2 nabízíme ucelený program pro zpracování dřeva, který splňuje vysoké nároky našich zákazníků. Dalším významným krokem pro naši společnost bylo získání výhradního zastoupení italského výrobce dřevoobráběcích strojů MAGGI ENGINEERING. Více informací o naší nabídce najdete v sekci produkty.

V současné době se specializujeme na komplexní dodávky dřevozpracujícím firmám. Díky našim dlouhodobým zkušenostem Vám můžeme nabídnout vždy optimální variantu při výběru dřevoobráběcího stroje, nářadí nebo nástrojů, zajistíme Vám jeho financování a samozřejmostí je záruční a pozáruční servis. Dodávkou technologie pro nás, ale obchod nekončí. Zákazníkům nabízíme za velmi výhodných podmínek i další služby související s výhodnými dodávkami kování, lepidel, laků, brusiva atd.

Jsme také pravidelným účastníkem odborných mezinárodních veletrhů dřevoobráběcích strojů WOOD-TEC, PRAGOLIGNA a také výstavy SILVA REGINA určené pro výrobce palivového dřeva. Pro zákazníky z našeho regionu každoročně pořádáme v areálu naší firmy odbornou výstavu strojů a nářadí, na které se prezentují všichni naši významní dodavatelé. Samozřejmostí je informovat Vás o našich aktivitách prostřednictvím odborných časopisů, ve kterých pravidelně inzerujeme a také na sociálních sítích.

Od roku 2010 nás můžete najít i na internetu. Neustále rozvíjíme e-shop Simek.eu:

2010

2016

2020

 

 

Od roku 2019 máme také vlastní produktovou značku DRIBEX, která logicky zapadá do naší strategie prodávat jen kvalitní a vyzkoušené zboží. DRIBEX to je výroba v ČR, kvalita za dobrou cenu a unikátní výrobky navržené podle zkušeností z praxe.

Od roku 2019 nás také najdete jako autorizovaného prodejce na různých MarketPlace: Amazon, MALL, Kaufland.

Na spokojenosti zákazníků zakládáme prosperitu naší společnosti, a proto všechny naše pracovní činnosti vykonáváme s ohledem na skutečnost, že spokojený zákazník je ten, který se vrací. Děláme vše pro to, abychom se stali jednou z nejlepších dodavatelských společností v oblasti prodeje, montáží a servisu obráběcích strojů a jejich příslušenství v ČR.

Současná podoba prodejního centra ŠIMEK v Kalu:


Prodejní centrum šimek proficentrum

 

Jsme tu stále pro VÁS!

team Šimek proficentrum