Hodnocení obchodu
4,9
Průměrné hodnocení obchodu je 4,9 z 5 hvězdiček.
1374 hodnocení
5
1339x
4
15x
3
6x
2
3x
1
11x
Zanechte hodnocení
Výpis hodnocení
+ Rýchle doručenie, tovar ok, spokojnosť
- Žiadne
Děkujeme za pěkné hodnocení. Na rychlosti dodání a kvalitě balení si dáváme záležet. Jsme rádi že se vám náš e-shop líbí a budeme se těšit na další nákup.
Z.Kolář - správa e-shopu
+ Neskutočná rýchlosť dodania
Děkujeme za pochvalu, na rychlosti dodání si dáváme záležet. Budeme se těšit na další nákup.
Z.Kolář - správa e-shopu
spokojnosť
Děkujeme za pochvalu. Budeme se těšit na další nákup.
Z.Kolář - správa e-shopu
Je to kvalitný, korektný obchod, odporúčam.
Děkujeme za pochvalu. Budeme se těšit na další nákup.
Z.Kolář - správa e-shopu
+ Vysoká profesionalita, kvalita , modelový vzor eschopu 21.storočia!!!
Vysoká profesionalita , premyslená web stránka eshopu, modelový vzor obchodu 21.storočia, prehľadnosť a zrozumiteľnosť ,kvalita a rýchlosť odoslania tovaru za rozumnú cenu, všetko 5 hviezdičiek!!!
Děkujeme za pochvalu našeho e-shopu. Budeme se těšit na další nákup.
Z.Kolář - správa e-shopu
+ rýchlosť dodania
+ cena
Děkujeme za pochvalu, na rychlosti dodání si dáváme záležet. Budeme se těšit na další nákup.
Z.Kolář - správa e-shopu
Vsetko ok
Děkujeme za pochvalu. Budeme se těšit na další nákup.
Z.Kolář - správa e-shopu
Rýchle vybavenie objednávky
Děkujeme za pochvalu, na rychlosti dodání si dáváme záležet. Budeme se těšit na další nákup.
Z.Kolář - správa e-shopu
Internetových obchodů je spousta. Méně už je těch, které vám vyřídí objednávku v den jejího přijetí. Ale opravdu dobrý obchod poznáte až když se něco "pokazí" a potřebujete vyřídit nějakou reklamaci. I tu mi v tomto obchodě vyřídili velmi rychle a k mé spokojenosti.
Děkujeme za pochvalu, budeme se těšit na další nákup.
Z.Kolář - správa e-shopu
+ Tovar bol dodaný
+ Komunikácia s administrátorom Eshopu (škoda len že nedokáže preveriť stav objednávky).
- V obchode nie je pri platbe kartou uvedené, že vám bude celá objednávka naúčtovaná v mene CZK. Z karty vám sumu strhnú v CZK a poplatok za prevod si musíte zaplatiť sami (v mojom prípade 5Eur), aj keď výslovne uvádzajú "platba kartou - poplatok 0Eur"
- Komunikácia je možná iba s administrátorom Eshopu (škoda že nedokáže preveriť stav objednávky), odpoveď o približnom dátume dodania od človeka, ktorý spracováva vašu objednávku nie je možná. Opakované zaslanie mailu s prosbou o info ohľadom približnej dostupnosti bude ignorované.
- Nedodanie faktúry v mene EUR.
Děkujeme za zpětnou vazbu. Dnes jsme již toto odstranili a platba kartou probíhá v měně EUR bez dalších poplatků. Faktura je již dodávána také v měně EUR.
Z.Kolář - správa e-shopu
+ ok
Děkujeme za pochvalu. Budeme se těšit na další nákup.
Z.Kolář - správa e-shopu
+ Ok
Děkujeme za pochvalu. Budeme se těšit na další nákup.
Z.Kolář - správa e-shopu
+ rýchle a ústretové jednanie, profesionálny prístup
Děkujeme za pochvalu. Budeme se těšit na další nákup.
Z.Kolář - správa e-shopu
+ seriózny prístup
skoré dodanie a všetko prišlo v poriadku
Děkujeme za pochvalu. Budeme se těšit na další nákup.
Z.Kolář - správa e-shopu
+ Aj keď mi pôvodne zaslali nesprávny tovar, vysoko oceňujem rýchlosť, ako vybavili reklamáciu (bolo to v najkratšom možnom čase).
- Žiadna, možno vysoké poštovné na Slovensko, ale to zákazník vidí pred objednaním
Obchod môžem len odporučiť.
Děkujeme za pochvalu. Budeme se těšit na další nákup.
Z.Kolář - správa e-shopu
Je to dobrý obchod.
Mockrát děkujeme za hodnocení. Přeji hezký den :)
L. Černý - E-shop
+ dobrý obchod
Děkujeme za pochvalu. Budeme se těšit na další nákup.
Z.Kolář - správa e-shopu
+ Rychla dodavka na Slovensko
Děkujeme za pochvalu. Budeme se těšit na další nákup.
Z.Kolář - správa e-shopu
+ Rýchlosť
+ Komunikácia
Děkujeme za pochvalu. Budeme se těšit na další nákup.
Z.Kolář - správa e-shopu
+ Rýchla dodávka
Děkujeme za pochvalu. Budeme se těšit na další nákup.
Z.Kolář - správa e-shopu