Hodnocení obchodu
4,9
Průměrné hodnocení obchodu je 4,9 z 5 hvězdiček.
1374 hodnocení
5
1339x
4
15x
3
6x
2
3x
1
11x
Zanechte hodnocení
Výpis hodnocení
Dobré ceny, rýchle dodanie tovaru.
Děkujeme za pochvalu. Budeme se těšit na další nákup.
Z.Kolář - správa e-shopu
Zatiaľ spokojnosť, je to môj prvý nákup od tohoto obchodu.
Děkujeme za pochvalu. Budeme se těšit na další nákup.
Z.Kolář - správa e-shopu
+ Rýchle dodanie
+ Kvalita za dobrú cenu
Veľká spokojnosť
Děkujeme za pochvalu. Na rychlém dodání si dáváme záležet. Budeme se těšit na další nákup.
Z.Kolář - správa e-shopu
+ Rýchle doručenie super jednanie
Děkujeme za kladné hodnocení. Budeme rádi pokud nakoupíte znovu.
Z.Kolář - správa e-shopu
Doporucujem
Děkujeme za kladné hodnocení. Budeme rádi pokud nakoupíte znovu.
Z.Kolář - správa e-shopu
+ promtne
Děkujeme za kladné hodnocení a pochvalu.
Budeme rádi pokud nakoupíte znovu.
Z.Kolář - správa e-shopu
+ super flexibilita
Děkujeme za kladné hodnocení a pochvalu.
Budeme rádi pokud nakoupíte znovu.
Z.Kolář - správa e-shopu
rýchlo a spoľahlivo
Děkujeme za kladné hodnocení, doufáme že fréza vám bude dobře sloužit.
Budeme rádi pokud nakoupíte znovu.
Z.Kolář - správa e-shopu
+ Rychlost
+ Spolahlivost
Děkujeme za kladné hodnocení, doufáme že vrtací šablona vám bude dobře sloužit.
Budeme rádi pokud nakoupíte znovu.
Z.Kolář - správa e-shopu
+ cena
+ rýchlosť dodania
Děkujeme za kladné hodnocení, budeme rádi pokud nakoupíte znovu.
Z.Kolář - správa e-shopu
+ bol som spokojny,komunikacia prebiehala,produkt som obdrzal vcas na pozadovanej urovni
Děkujeme za kladné hodnocení, budeme rádi když Vám stojan pro pokosovou pilu bude dobře sloužit.
Pokud budete potřebovat další příslušenství, jsme vám k dispozici.
Z.Kolář - správa e-shopu
ok
Děkujeme za kladné hodnocení a budeme se těšit na další nákup.
Z.Kolář - správa e-shopu
Jedine co by som navrhol vylepsit je design stranky.
Děkujeme za kladné hodnocení a budeme se těšit na další nákup.
Z.Kolář - správa e-shopu
tovar neprišiel
Dobrý den pane Slobodo,
ano, máte pravdu, zásilka stále nebyla doručena (dnes je 12.9.). Od nás byla odeslána 3.9. a od 4.9. je na centrálním překladišti, urgujeme opakovaně její dodání.
Omlouváme se za komplikace způsobené dopravcem GLS.
rychla reakcia a nasledne dodanie
Děkujeme za kladné hodnocení a budeme se těšit na další nákup.
Z.Kolář - správa e-shopu
+ Rychla komunikacia.
+ Promtne vybavenie objednavky
Děkujeme za kladné hodnocení a budeme se těšit na další nákup.
Z.Kolář - správa e-shopu
+ cena,rýchlosť dodania
Děkujeme za kladné hodnocení a budeme se těšit na další nákup.
Z.Kolář - správa e-shopu
Rychle dodanie
Děkujeme za kladné hodnocení a budeme se těšit na další nákup.
Z.Kolář - správa e-shopu
Dobre ceny
Děkujeme za kladné hodnocení a budeme se těšit na další nákup.
Z.Kolář - správa e-shopu
+ Vsetko tak ako malo byt
- Nič
Děkujeme za kladné hodnocení a budeme se těšit na další nákup.
Z.Kolář - správa e-shopu